ادعای دستکاری در جداول بودجه ۱۴۰۰ خلاف واقع است ضد و نقیض‌گویی‌ها درباره واکسن کرونا؛ رایگان یا پولی؟ چرا ریاض چاره‌ای جز مذاکره با تهران ندارد؟ برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۶
کد خبر: 84461
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰

كشف 14 كيلوگرم ترياك در عمليات مشترك پليسي

در عمليات مشترك ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان مركزي و شهرستان گلپايگان،‌ مقدار 14 كيلو و 300 گرم ترياك از يك توزيع كننده مواد مخدر كشف شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ "حسين شمسايي فرد" رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان مركزي در بيان جزئيات اين خبر گفت: ماموران اين پليس در چندين روز تحقيقات شبانه روز از فعاليت يك توزيع كننده مواد مخدر ار انتقال مقاديري مواد مخدر به شهرستان گلپايگان مطلع شدند.

وي افزود: با مراقبت هاي نامحسوس انجام شده و با هماهنگي با پليس مبارزه با مواد مخدر اين شهرستان، سرانجام اين فرد كه با يك دستگاه خودروي سواري در حال جابجايي مواد مخدر بود، دستگير شد.

اين مقام انتظامي اضهار داشت: در بازرسي از خودروي اين فرد مقدار 14 كيلو و 300 گرم ماده مخدر ترياك كشف شد.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان مركزي خاطر نشان كرد: فرد دستگير شده در اين عمليات با تكميل تحقيقات و تشكيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شد.

انتهای پیام/

captcha