برخورد با متخلفان در حوزه ساختمان سازی جزء اولویت ها باشد/نماهای رومی در هنگام حوادث مشکلات بسیاری به همراه دارد واحدهای تولیدی دام و طیور ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات دریافت می‌کنند انقلاب اسلامی هیمنه نظام استکبار را در هم شکسته است صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شازند با حضور جانشین سازمان بسیج واکنش طنز کاربران به توقیف کشتی‌های یونانی/ فروش 2 نفتکش در دیوار! هشدار فعالیت سامانه بارشی در ۹ استان/ روند تدریجی افزایش دما در ۵ روز آینده سوابق ساختمان‌های پرمخاطره عمومی استان باید در فرمانداری‌ ثبت شود/ پاساژ طلای اراک باید سریع تر ایمن سازی شود طارمی داماد شد اروپا نمی‌تواند از بازار انرژی ایران چشم‌پوشی کند/ اکنون برجام بیش‌ازپیش برای اروپا اهمیت دارد! بی‌نیازی از واردات با اصلاح یارانه کالاهای اساسی و حذف ارز ۴۲۰۰/ قاچاق آفت اقتصاد کشور است
یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۷
کد خبر: 84320
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸

دستگيری سارق و كشف 11 رأس احشام در محلات

سارقي كه 11 رأس از احشام را از یکی از شهروندان محلاتی سرقت كرده بود، ‌در عمليات پليس اين شهرستان شناسايي و دستگير شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ " عباس محمد رضایی"  فرمانده انتظامي شهرستان محلات گفت: در پي وقوع یک فقره سرقت احشام از یکی از شهروندان محلاتی،  شناسايي و دستگيري سارق یا سارقان، به صورت ويژه در دستور کار کارآگاهان پليس آگاهي این شهرستان قرار گرفت.

وي ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان  محلات، پس از انجام تحقیقات میدانی لازم به یکی از سارقان سابقه دار در این زمینه مشکوک و او را تحت تعقیب و رصد اطلاعاتی خود قرار دادند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: با ادامه یافتن تحقيقات پليس، سرانجام سارق مذکور شناسايي و پس از هماهنگی با مقام قضائی، در عمليات هدفمند مأموران شهرستان محلات دستگير شد .

سرهنگ محمد رضایی در پایان افزود؛  سارق مورد نظر به ۱۱ فقره سرقت گوسفند از دامداری این شهروند محلاتی اعتراف کرد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار