تهران 7 سال بدون مازوت؛ اراک هر سال بیشتر از پارسال! نشست کمیسیون امنیت‌ ملی با مسئولان وزارت‌خارجه/باقری درباره مذاکرات به نمایندگان گزارش می‌دهد خطیب‌زاده: نه تعجیل داریم و نه اجازه می‌دهیم کسی با وقت و انرژی ما در وین بازی کند/ دور بعدی مذاکرات آخر هفته جاری هوای اراک در وضعیت قرمز قرار گرفت 185میلیارد ریال برای پرداخت حقوق فرهنگیان استان در اولویت قرار گیرد/ سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برای اولین بار در اراک اجرایی می شود تزریق دوز سوم واکسن کرونا به افراد بالای ۴۰ سال آغاز شد اعتبار مالی ۸۵۴ طرح مصوب در سفرهای استانیِ رئیس‌جمهور چگونه تهیه می‌شود؟ تیم مذاکره‌کننده ایرانی از پشتوانه کارشناسی قوی برخوردار است/آشفتگی غرب از مواضع صریح و بسته‌های پیشنهادی رفع کلیه تحریم‌های ایران کلاهبرداری ۵ میلیاردی ادمین‌های قلابی/ دلار به افق وین/ پاتک سوم به کووید ۱۹ هشدار لیگ به فرهاد و یحیی / این همه مقاومت مقابل VAR برای چیست؟ / استقلال و پرسپولیس سند رو کردند
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۱
کد خبر: 84270
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۹
یادداشت؛

کارستان‌های دولت ژنرالها!

واعظی سخنگوی دولت در یادداشتی نوشت: روزی می‌رسد که به «کار کارستان» ما افتخار خواهید کرد‌."

به گزارش دیار آفتاب؛کارستانتان را در رهاشدگی بازار و در افزایش تمام نشدنی قیمتها از دلار بگیر تا گوجه و پرتقال و موز ، روزانه و لحظه ای شاهدیم!

کارِ کارستان؛ را در ناتوانی تان در  مهار مرغ  و صف های مردمیِ را که بایستی ساعتها برای یک مرغ معطل می ماندند و عزتشان فدا شد  را به نظاره نشستیم

کارِ کارستان را در آبان 98 با بی تدبیری که در افزایش ناگهانی قیمت بنزین که حتی رئیس تان صبح جمعه از آن مطلع شد دیدیم و دیدیم چگونه این کارستانتان آتش به امنیت جان و مال مردم و کشور زد.

کارستانتان را در هماهنگی بین وزرا و رئیس جمهور  شاهدیم؛ آنجا که حتی جناب روحانی حتی حاضر نیست 10 دقیقه وقت به وزیر خودش بدهد و سرانجام وزیر مجبور به استعفا می شود.

کارستانتان را در آنجا شاهد بودیم آب خوردنمان را برجامی گره زدید که با اقدام یک دیوانه به فنا رفت و نه تحریمی برداشته شد و نه چرخی از اقتصاد کشور به خود تکانی داد.

کارستانتان را در آنجا به خاطر خواهیم آورد که هر جا کم آوردید آن را به گردن دیگران انداختید و با دوقطبی کردن جامعه به دنبال صید خود بودید.

کارستانتان را در جلسه آخر هیئت دولت در حیاط و آن هم زیرباران متعجبانه دیدیم و خواندیم کنایه های خود مسئولان خیس شده زیرباران را که به سنت همیشگی تان در بی اعتنایی به نظر کارشناسان کار خود را می کنید!

در یک کلام، کارستانِ تان فقط آنجا بود که خود را ژنرال خواندید و بقیه را هیچ. اما آنچه دریافتیم از عملکرد 8 ساله تان جز "هیچ"، هیچ دریافت نکردیم.

امروز ما منتظر انتخاباتیم تا دولت تازه نفس جای دولت ژنرالهای پیر را بگیرد و مانع زدایی  از  تولید کند و آنرا پشتیبانی تا کشور بیش از معطل چشمک زدن اروپا و آقابالاسرشان نباشد!

علی صالحی‌اده

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار