امام جمعه خنداب:

ناامید کردن مردم هدف دشمن در جنگ نرم است

امام جمعه خنداب گفت: هدف دشمنان از جنگ نرم این است که مردم را نسبت به آینده و انقلاب اسلامی مایوس کنند و حقایق را وارونه نشان دهند. آمریکا بداند ملت ایران هوشیار و همیشه در صحنه است و دست از آرمان های انقلاب برنخواهد داشت.
کد خبر: ۸۳۹۷۳ تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۱

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از نسیم خنداب حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته خنداب ضمن تبریک عید مبعث گفت: عید مبعث و رسالت پیامبر اکرم (ص)عید آزادی انسان ها از اسارت طاغوتیان است امیدوارم همه ما از پیروان راستین پیامبر عظیم الشان باشیم.

صفاهانی با گرامیداشت روز بزرگداشت شهدا گفت: زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست وظیفه ما نسبت به شهیدان این است که از شهدا یاد کنیم و راهشان را ادامه دهیم و هم به وصیت شهدا عمل کنیم که مهمترین وصیت شهدا به ملت ایران این است که از ولایت فقیه اطاعت کنیم  همه ما برای موفقیت و سربلندی کشور باید پیرو ولی فقیه باشیم.

وی ادمه داد: رهبر معظم انقلاب برای مبارزه با دشمن دو خصوصیت صبر و بصیرت را بیان فرمودند برای اینکه این دو خصوصیت در بین مردم حاکم باشد باید همدیگر را به صبر و بصیرت توصیه کنیم.

امام جمعه خنداب بیان کرد: هدف دشمنان از جنگ نرم این است که مردم را نسبت به آینده و انقلاب اسلامی مایوس کنند و حقایق را وارونه نشان دهند. آمریکا بداند ملت ایران هوشیار و همیشه در صحنه است و دست از آرمان های انقلاب بر نخواهند داشت.

وی گفت: آمریکا خود دارای سلاح اتمی است و هزاران نفر را قتل عام کرده است و داعش را به وجود آورد و سلاح در اختیار آن ها قرار داده آنگاه ادعا می کند مخالف کشتار جمعی است و به بهانه مخالفت با داعش به منطقه می آید و تا امنیت منطقه را برهم بزند و هرگز به اهداف شوم خود نخواهد رسید.

صفاهانی خاطرنشان کرد: از اعتماد و حمایت رهبر معظم انقلاب و شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور که اعتماد کردند و اینجانب را برای امامت جمعه شهرستان خنداب منصوب نمودند تقدیر می کنم و از زحمات ارزشمند حجت الاسلام موسوی امام جمعه سابق شهرستان تقدیر می کنم انشاءالله بتوانم برنامه ایشان را ادامه دهم.

انتهای پیام/