برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد تمام احتمالات دربی آسیایی/ استقلال و پرسپولیس در چه صورت به مصاف یکدیگر می روند؟ دولت هزار تومان«جایزه سرعت در تحویل»به نرخ تضمینی گندم اضافه کرد یک روز سیاه دیگر در استان مرکزی رقم خورد/ فوت  ۱۸ نفر و شناسایی ۸۳۷ بیمار جدید کرونایی
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۳
کد خبر: 83866
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۹
گزارش تصویری/

آیین تقدیر از تشکل های برتر مردم نهاد در حوزه دفاع مقدس استان مرکزی

آیین تقدیر از تشکل های برتر مردم نهاد در حوزه دفاع مقدس استان مرکزی با حضور مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی و جمعی ازتشکلها برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیین تقدیر از تشکل های برتر مردم نهاد در حوزه دفاع مقدس استان مرکزی با حضور سرهنگ پاسدار کریمی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی و جمعی ازتشکلها برگزار شد.

انتهای پیام/ 

captcha