دانشمندان ایرانی به محصول اورانیوم با غنای ۶۰درصد دست یافتند ارتش و سپاه اجازه نخواهند داد امنیت کم‌نظیر میهن اسلامی متزلزل شود علت جالب اولین حمله محمد خاتمی بعد از ۸ سال به دولتی که برایش تکرار کرد/ منافع هم حزبی ها سکوت حامی اصلی روحانی را شکست 46 گروه نظارت بهداشتی دامپزشکی مرکزی در ماه رمضان فعال هستند 30 درصد خانواده های فراهان تحت پوشش کمیته امداد هستند نماز جمعه 27 فروردین ماه در استان مرکزی اقامه نمی‌شود تشکیل ۱۲ قرارگاه شهری و روستای برای مقابله با کرونا در تفرش آداب و رسوم مردم استان مرکزی در ماه میهمانی خدا+ تصاویر عکس نوشت| دعای روز سوم ماه مبارک رمضان کرونا جان نوزاد یک ماهه ازنایی را گرفت
جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۰
کد خبر: 83864
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
گزارش تصویری؛

تولید مستند و محتوای راهیان نور مجازی

تیم تخصصی رسانه ای و تولید محتوای استان مرکزی به همراه فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس برای انجام تولیدات به مناطق اعزام شده اند و به طور جهادی در طی ۷ روز عملیات ضبط و تولید مستندات را انجام می دهند.

به گزارش دیار آفتاب؛ راهیان نور مجازی امسال در استان مرکزی در دو فاز اجرایی می شود که فاز اولیه آن در اسفند ماه و برای دانش آموزان از طریق شبکه شاد و روبیکا است که برنامه ریزی برای درصد قابل توجه دانش آموزان انجام شده که از تاریخ ۲۳ اسفند شروع و تا ۲۳ اسفند اجرایی خواهد شد.

در روز ۲۳ اسفند ماه از ساعت ۱۰ صبح منطقه عملیاتی فتح المبین و ساعت ۱۷ عصر منطقه عملیاتی فکه ، روز ۲۴ اسفند از ساعت ۱۰ صبح یادمان شهدای هویزه و ساعت ۱۷ عصر منطقه عملیاتی طلائیه، روز ۲۵ اسفند از ساعت ۱۰ صبح پاسگاه زید و ساعت ۱۷ عصر شلمچه و روز ۲۶ اسفند از ساعت ۱۰ صبح منطقه عملیاتی علقمه و اختتامیه برنامه راهیان نور دانش آموزی در سال ۹۹ است.

لینک دسترسی برنامه راهیان نور مجازی bdmarkazi@ و pmstudent@ است که دانش آموزان می توانند در برنامه های راهیان نور شرکت کنند.

فاز دوم راهیان نور که در فروردین سال ۱۴۰۰ انجام می شود و مختص عموم جامعه و مردم است در بستر صدا و سیما و سایر رسانه ها در ده شب از نوروز اتفاق می افتد که مستندهای تهیه شده در بستر شبکه استانی آفتاب و رسانه ها پخش خواهند شد.

در این راستا تیم تخصصی رسانه ای و تولید محتوای استان مرکزی به همراه فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس برای انجام تولیدات به مناطق اعزام شده اند و به طور جهادی در طی ۷ روز عملیات ضبط و تولید مستندات را انجام می دهند.

کلیه راویان و عوامل تولید مستند از کارشناسان برجسته استان مرکزی هستند که با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مناطق عملیاتی حضور پیدا کرده اند و امیدواریم بتوانند مستندات اثرگذاری برای مردم عزیز استان تولید کنند.

captcha