پشت پرده کاهش ۷ میلیارد دلاری صادرات ایران از نظر همتی/ پای وزیر اقتصاد در میان است؟ روز خوب طلا در معاملات امروز اعلام بهترین بازیکنان هفته اول لیگ قهرمانان آسیا / 3 بازیکن از استقلال نادر دست نشان دار فانی را وداع گفت واکسن داخلی در درخشان‌ترین شرایط قرار دارد/ برخی تصور می‌کنند واکسن در دنیا سرریز شده است جزئیات واریز باقیمانده سود سهام عدالت؛ پرداخت بزودی دانشمندان ایرانی به محصول اورانیوم با غنای ۶۰درصد دست یافتند ارتش و سپاه اجازه نخواهند داد امنیت کم‌نظیر میهن اسلامی متزلزل شود علت جالب اولین حمله محمد خاتمی بعد از ۸ سال به دولتی که برایش تکرار کرد/ منافع هم حزبی ها سکوت حامی اصلی روحانی را شکست 46 گروه نظارت بهداشتی دامپزشکی مرکزی در ماه رمضان فعال هستند
جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۰
کد خبر: 83850
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶
پیش‌بینی آب‌وهوای استان مرکزی در روزهای آینده؛

سرما در راه است/ وزش شدید باد در استان مرکزی

کارشناس اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: بررسی‌ها نشان‌دهنده ورود تدریجی یک سامانه ناپایدار از روز چهارشنبه به کشور است که موجب افزایش تدریجی ابر در روز چهارشنبه در استان خواهد شد. احتمال بارش‌های پراکنده در اواخر وقت چهارشنبه در برخی از نقاط استان به‌ویژه مناطق شمالی استان دور از انتظار نیست.

به گزارش دیار آفتاب؛ رضا مرادی کارشناس اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: طی ساعات آتی امروز آسمان استان کمی تا نیمه‌ابری همراه با وزش با در ساعات بعدازظهر پیش‌بینی می‌شود.

مرادی اظهار کرد: فردا سه‌شنبه سرعت وزش باد نسبتاً شدید خواهد بود و در برخی از نقاط از 60 کیلومتر بر ساعت بیشتر خواهد شد.

وی ادامه داد: بررسی‌ها نشان‌دهنده ورود تدریجی یک سامانه ناپایدار از روز چهارشنبه به کشور است که موجب افزایش تدریجی ابر در روز چهارشنبه در استان خواهد شد. احتمال بارش‌های پراکنده در اواخر وقت چهارشنبه در برخی از نقاط استان به‌ویژه مناطق شمالی استان دور از انتظار نیست.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: در روز پنجشنبه سرعت وزش باد بسیار شدید خواهد بود. بر اساس خروجی فعلی مدل‌های پیش‌بینی حداکثر سرعت باد استان احتمالاً از 100 کیلومتر بر ساعت بیشتر خواهد شد. همچنین در این روز در برخی از نقاط استان به‌ویژه مناطق شمال استان بارش‌های پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: در روز جمعه کماکان سرعت وزش باد شدید خواهد بود. شدت و گستره بارش‌ها در روز جمعه به‌ویژه در ساعات بعدازظهر تا اواخر وقت بیشتر خواهد شد. فرم بارش‌ها به‌صورت رگباری خواهد بود و به دلیل ریزش هوای سرد در برخی از نقاط بارش‌ها به‌صورت رگبار برف خواهد بود .

مرادی خاطرنشان کرد: سامانه بارشی از اواخر وقت جمعه از استان عبور خواهد کرد و پس‌ازآن دمای هوا به‌طور محسوسی کاهش خواهد یافت و در اغلب مناطق استان دمای حداقل هوا به زیر صفر خواهد رسید که در صورت وقوع موجب سرمازدگی شکوفه‌ها در باغات خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha