برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد تمام احتمالات دربی آسیایی/ استقلال و پرسپولیس در چه صورت به مصاف یکدیگر می روند؟ دولت هزار تومان«جایزه سرعت در تحویل»به نرخ تضمینی گندم اضافه کرد یک روز سیاه دیگر در استان مرکزی رقم خورد/ فوت  ۱۸ نفر و شناسایی ۸۳۷ بیمار جدید کرونایی
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۰
کد خبر: 83849
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳

زن کلاهبردار در اراک دستگیر شد/اعتراف به 3 میلیارد ریال کلاهبرداری

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری زنی کلاهبردار و اعترافش به 3 میلیارد ریال کلاهبرداری در 5 فقره کلاهبرداری از شهروندان اراکی خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ کارآگاه "کامیار چهری" در بیان جزئیات این خبر گفت: با اعلام چند مورد شکایت از شهروندان اراکی مبنی بر کلاهبرداری خانمی از آنان، تیمی از ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری این پلیس، تحقیقاتی تخصصی در رسیدگی به این موضوع آغاز کردند.

وی افزود: در اظهارات مالباختگان مشخص شد که خانمی جوان با ترفندهای متقلبانه و به بهانه هاي مختلف چون اخذ وام از بانکها ، استخدام در مشاغل پر درآمد ، سرمايه گذاري در واردات گوشي هاي تلفن همراه و ساعتهاي گران قيمت خارجي، از پنج نفر از شهروندان مبالغی ميليوني اخذ کرده و در فرصتي مناسب مخفي و متواري شده است. این مقام انتظامی ادامه داد: با توجه به اينکه متهم پرونده ، ضمن برقراري تماس هاي تلفني با مالباختگان با دادن وعده هاي واهي ، سعي در گمراهي آنان و انصراف از شکايات خود را داشت و از اين طريق با اتلاف وقت به دنبال فرصتهاي مناسبي جهت اغفال دیگر افراد بود با هماهنگي مراجع قضايي و تجميع پرونده ها موضوع بصورت ويژه از سوی کارآگاهان پلیس پیگیری شد.

رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی تصریح کرد: در مراحل تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس و با استفاده از روش های نوین علمی، درنهايت محل اختفاء متهم در شهرستان اراک شناسايي و با هماهنگي قضايي در يک عمليات بصورت غافلگيرانه دستگير شد .

چهری اظهار داشت: از متهم دستگير شده، در خصوص شکايت مالباختگان و مبالغ کلاهبرداري شده، به طور جامع تحقيق به عمل آمد و متهم با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده به بزه هاي انتسابي خود و کلاهبرداري از پنج نفر از شهروندان به مبلغ سه میلیارد ریال اعتراف کرد.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: فرد دستگیر شده به دادسرا اعزام و با صدور قرار قانوني مناسب روانه زندان شد با توجه به احتمال ارتکاب دیگر جرایم کلاهبرداری در دیگر شهرستان ها، تحقیقات تکمیلی از او با هماهنگی مرجع قضائی در حال پیگیری است.

انتهای پیام/

captcha