پشت پرده کاهش ۷ میلیارد دلاری صادرات ایران از نظر همتی/ پای وزیر اقتصاد در میان است؟ روز خوب طلا در معاملات امروز اعلام بهترین بازیکنان هفته اول لیگ قهرمانان آسیا / 3 بازیکن از استقلال نادر دست نشان دار فانی را وداع گفت واکسن داخلی در درخشان‌ترین شرایط قرار دارد/ برخی تصور می‌کنند واکسن در دنیا سرریز شده است جزئیات واریز باقیمانده سود سهام عدالت؛ پرداخت بزودی دانشمندان ایرانی به محصول اورانیوم با غنای ۶۰درصد دست یافتند ارتش و سپاه اجازه نخواهند داد امنیت کم‌نظیر میهن اسلامی متزلزل شود علت جالب اولین حمله محمد خاتمی بعد از ۸ سال به دولتی که برایش تکرار کرد/ منافع هم حزبی ها سکوت حامی اصلی روحانی را شکست 46 گروه نظارت بهداشتی دامپزشکی مرکزی در ماه رمضان فعال هستند
جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۸
کد خبر: 83844
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹

مصاحبه مردمی| نگرانی خانواده ها از رها بودن فضای مجازی

انتشار موزیک ویدئوی مستهجن در فضای مجازی که در آن یکی از زنان بازیگر در فیلم های هرزه حضور داشت، موجی از نگرانی را در خانواده های ایرانی به وجود آورد.

به گزارش دیار آفتاب؛ انتشار موزیک ویدئوی مستهجن در فضای مجازی که در آن یکی از زنان بازیگر در فیلم های هرزه حضور داشت، موجی از نگرانی را در خانواده های ایرانی به وجود آورد. پدران و مادران از رها بودن این فضا و عدم مدیریت آن که باعث می شود فرزندانشان در معرض تهدید های فرهنگی و اخلاقی قرار بگیرند نگرانند و از مسئولین می خواهند فکری به حال این وضعیت کنند.

انتهای پیام/

captcha