استاندار مرکزی طی نامه ای به مدیرعامل و هیئت مدیره ایرالکو اعلام کرد:

فروش تیم آلومینیوم به هیچ وجه به صلاح نیست/ به شایعات خاتمه دهید

استاندار مرکزی با ارسال نامه ای خطاب به مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت آلومینیوم ایران از این شرکت خواست تا با انتشار اطلاعیه رسمی به کلیه شایعات پیرامون واگذاری تیم فوتبال آلومینیوم اراک پایان دهند.
کد خبر: ۸۳۸۱۹ تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸

به گزارش دیار آفتاب؛ طی دو روز گذشته اخباری مبنی بر فروش تیم فوتبال تازه لیگ برتری شده آلومینیوم اراک در رسانه ها و فضای مجازی استان مرکزی در حال انتشار است که البته با اظهارات و موضع گیری هایی از سوی برخی افراد نزدیک به این باشگاه و همچنین واکنش های نمایندگان مردم اراک، کمیجان و خنداب به این مسئله تا حدودی رسمیت نیز پیدا کرده است(اینجا).

در پی شکست سنگین روز گذشته آلومینیوم اراک مقابل سپاهان اصفهان امروز اما سید علی آقازاده استاندار مرکزی طی نامه ای به احمد مجیدی مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره کارخانه آلومینیوم ایران (ایرالکو) که مالکیت باشگاه آلومینیوم اراک را در اختیار دارد ضمن اعلام مخالف استانداری و شورای تأمین استان به منطور واگذاری امتیاز این تیم از وی خواسته است تا شایعات مطرح شده در این خصوص را تکذیب نمایند.

سیدعلی آقازاده با اشاره به شایعات مطرح شده طی روزهای اخیر در این نامه آورده است: به اطلاع می رساند در مقطع کنونی و حداقل تا پایان فصل رقابت های لیگ برتر، فروش یا مذاکره برای فروش تیم، از نظر این استانداری و شورای تامین استان به هیچ وجه به صلاح نمی باشد.

وی می افزاید: گسترش همین شایعات از یک سو و رفتن بدون اطلاع سرمربی و عملکرد نه چندان مثبت مدیریت باشگاه، متاسفانه باعث شکست سنگین تیم در تاریخ ۱۶ اسفندماه ۹۹ و افسردگی هواداران باشگاه آلومینیوم اراک شد که می تواند در تضعیف روحیه تیم و بازیکنان موثر باشد.

رئیس شورای تامین استان در پایان خاطر نشان می کند: انتظار همگان آن است که شرکت ایرالکو با انتشار اطلاعیه رسمی به کلیه این شایعات خاتمه داده و موجبات آرامش خاطر بازیکنان و هواداران را فراهم کند.

استاندار مرکزی همچنین در رونوشتی از این نامه به مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم خواستار اقدام سریع در تعیین سرمربی و اصلاحات فوری در تقویت مدیریت باشگاه با هدف پویایی و تدبیر مورد انتظار در تعامل بیشتر با اجزای داخلی باشگاه شده است.

انتهای پیام/