برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد تمام احتمالات دربی آسیایی/ استقلال و پرسپولیس در چه صورت به مصاف یکدیگر می روند؟ دولت هزار تومان«جایزه سرعت در تحویل»به نرخ تضمینی گندم اضافه کرد یک روز سیاه دیگر در استان مرکزی رقم خورد/ فوت  ۱۸ نفر و شناسایی ۸۳۷ بیمار جدید کرونایی
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۱
کد خبر: 83766
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶
به منظور بازدید از چند طرح و افتتاح پارک آبخیز دره گردو؛

وزیر جهاد کشاورزی با استقبال مسئولین وارد اراک شد

خاوازی وزیر جهاد کشاورزی به‌منظور بازدید از برخی ظرفیت‌های تولیدی و کشاورزی استان مرکزی و افتتاح چند طرح در این حوزه صبح امروز وارد اراک شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی به‌منظور بازدید از برخی ظرفیت‌های تولیدی و کشاورزی استان مرکزی و افتتاح چند طرح در این حوزه طی سفری یک‌روزه صبح امروز شنبه 16 اسفندماه وارد اراک شد.

بازدید از طرح‌ها و مجموعه‌های گلخانه‌ای و تولید نهال، دیدار با مسئولان استان و شرکت در آیین افتتاحیه اولین پارک آبخیز کشور در دره گردوی اراک به مناسبت هفته منابع طبیعی از مهم‌ترین برنامه‌های سفر خاوازی به استان مرکزی است.

در ادامه وزیر جهاد کشاورزی، استاندار مرکزی و هیئت همراه با حضور در گلزار مطهر شهدای اراک به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

captcha