برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد تمام احتمالات دربی آسیایی/ استقلال و پرسپولیس در چه صورت به مصاف یکدیگر می روند؟ دولت هزار تومان«جایزه سرعت در تحویل»به نرخ تضمینی گندم اضافه کرد یک روز سیاه دیگر در استان مرکزی رقم خورد/ فوت  ۱۸ نفر و شناسایی ۸۳۷ بیمار جدید کرونایی
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۰
کد خبر: 83744
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۵
نویدکیا

کار سختی در دیدار با آلومینیوم اراک داریم

سرمربی سپاهان معتقد است کار سختی در دیدار با آلومینیوم اراک دارند.

به گزارش دیار آفتاب؛ محرم نویدکیا در نشست خبری قبل از دیدار با آلومینیوم اظهار کرد: اگر بخواهم واقع‌بینانه درباره بازی فردا صحبت کنم، باید بگویم مسابقه خیلی سختی خواهیم داشت. آلومینیوم در اصفهان هم روز سختی برای سپاهان رقم زد. در نیم‌فصل اول خیلی تلاش کردیم تا آلومینیوم را شکست دهیم و به همین دلیل می‌دانیم بازی دشواری در انتظارمان است.

او ادامه داد: آلومینیوم تنها تیمی است که توانسته صدرنشین لیگ برتر را شکست دهد و ثابت کرده این قابلیت را دارد که یک تیم بزرگ باشد. الان هم خودش را نشان داده و تیم پنجم جدول است که همین موضوع کیفیت این تیم را اثبات می‌کند.

سرمربی سپاهان یادآور شد: آلومینیوم پرسپولیس را در اراک و تراکتور را در تبریز شکست داده و حتی نتایجی هم که از دست داده، در اوایل فصل بوده است. به همین دلیل مشخص است که روند رو به رشدی طی می‌کند. ما در کادر فنی و بچه‌های تیم می‌دانیم که اگر می‌خواهیم از بازی فردا امتیاز بگیریم، باید خیلی تلاش کنیم و با تمرکز بالا به زمین برویم.

نویدکیا اضافه کرد: باید از مسائل تاکتیکی تیم آلومینیوم مراقبت کنیم. اگر اشتباهی داشته باشیم، قطعا تاوان سنگینی پس می‌دهیم و به همین دلیل سعی داریم با تمام وجود به میدان برویم تا از آلومینیوم امتیاز بگیریم.

او درباره غایبان سپاهان مقابل آلومینیوم گفت: در این بازی سروش رفیعی و کی‌روش استنلی را بخاطر محرومیت در اختیار نداریم؛ رسول نویدکیا نیز مدت زیادی است که مصدومیت دارد و شایان مصلح هم به علت آسیب دیدگی همراه ما نیست ولی خدا را شکر سایر نفرات آماده هستند و مشکلی نداریم.

سرمربی سپاهان تصریح کرد: روندمان را ادامه دهیم و روز به روز پیش می‌رویم؛ آن اوایل کارمان خیلی سخت بود، اما شرایط تیم بهتر شد. واقعیت این است که در فوتبال امروز بازی سخت یا صرفا راحت وجود ندارد و همه مسابقات دشوار است.

نویدکیا عنوان کرد: اینکه یک تیم کاملا شرایط ایده‌آلی دارد، در فوتبال امروز رد شده و هر تیمی با تمرکز بالا در بازی حاضر نشود، ممکن است شکست بخورد. ما راهمان را رو به جلو می‌رویم و امیدوارم فردا نمایش خوبی با تمرکز بالا ارائه دهیم.

ورزش سه

انتهای پیام/

captcha