ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد تمام احتمالات دربی آسیایی/ استقلال و پرسپولیس در چه صورت به مصاف یکدیگر می روند؟ دولت هزار تومان«جایزه سرعت در تحویل»به نرخ تضمینی گندم اضافه کرد یک روز سیاه دیگر در استان مرکزی رقم خورد/ فوت  ۱۸ نفر و شناسایی ۸۳۷ بیمار جدید کرونایی 15 نقطه شهر اراک به به پروژه آبرسانی سد کمال صالح متصل شدند
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۶
کد خبر: 83740
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
امام جمعه موقت خنداب

سیره ائمه خدمت رسانی به مردم است

خسروی گفت:سیره ائمه خدمت رسانی به مردم است ،صف هایی که این روزها مردم برای تهیه مایحتاج خود متحمل می شوند گاهی برای اقلامی که حتی در دوران جنگ هم که 8 سال کشور درگیر جنگ بود این صحنه ها را کمتر دیده می شد با کمترین تدبیر قابل حل است.

به گزارش دیار آفتاب؛حجت الاسلام خسروی امام جمعه موقت شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته گفت:روز 15 اسفند روز درختکاری است ،در روایات دینی ما نسبت به کاشت درخت و عدم ضرر رساندن و قطع درختان توصیه شده است .امیدواریم سنت حسنه غرس نهال مخصوصا در روستاهای فاقد درخت  رواج داشته باشد و باقیات و صالحاتی باقی بماند.

وی گفت:قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا،برخی در کشور دنبال این موضوع  بودند که از رئیس جمهور جدید آمریکا چهره صلح طلب معرفی کنند در حالی که بین ترامپ جمهوری خواه و بایدن دموکرات هیچ فرقی نیست نزدیک دو ماه از ریاست جمهوری بایدن می گذرد هیچ اتفاقی نیفتاد  اما راهبردی که مقام معظم  رهبری در پیش گرفتد و در دیدارهای خود با مردم و مسئولین مطرح کردند و گفتند:آمریکا باید ابتدا تمامی تحریم ها را لغو کند و ما راستی آزمایی کنیم. این راهبرد جمهوری اسلامی و راهبرد مقاومت است.و هزینه مقاومت بسیار پایین تر از هزینه تسلیم است.

خسروی گفت:سیره ائمه خدمت رسانی به مردم است ،صف هایی که این روزها مردم برای تهیه مایحتاج خود متحمل می شوند گاهی برای اقلامی که حتی در دوران جنگ هم که 8 سال کشور درگیر جنگ بود این صحنه ها را کمتر دیده می شد با کمترین تدبیر قابل حل است .میوه محصول داخلی است برخی از مسئولین پشت کلمه تحریم قایم شده اند در حالیکه اگر کوچکترین مدیریتی داشته باشند میوه از سفره مردم حذف نخواهد شد مسئولین در آستانه سال نو همت کنند که میوه از سفره مردم حذف نشود.

انتهای پیام/

captcha