پشت پرده کاهش ۷ میلیارد دلاری صادرات ایران از نظر همتی/ پای وزیر اقتصاد در میان است؟ روز خوب طلا در معاملات امروز اعلام بهترین بازیکنان هفته اول لیگ قهرمانان آسیا / 3 بازیکن از استقلال نادر دست نشان دار فانی را وداع گفت واکسن داخلی در درخشان‌ترین شرایط قرار دارد/ برخی تصور می‌کنند واکسن در دنیا سرریز شده است جزئیات واریز باقیمانده سود سهام عدالت؛ پرداخت بزودی دانشمندان ایرانی به محصول اورانیوم با غنای ۶۰درصد دست یافتند ارتش و سپاه اجازه نخواهند داد امنیت کم‌نظیر میهن اسلامی متزلزل شود علت جالب اولین حمله محمد خاتمی بعد از ۸ سال به دولتی که برایش تکرار کرد/ منافع هم حزبی ها سکوت حامی اصلی روحانی را شکست 46 گروه نظارت بهداشتی دامپزشکی مرکزی در ماه رمضان فعال هستند
جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۱
کد خبر: 83721
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱

دستگيري سارق حرفه اي در اراك / اعتراف به 30 فقره سرقت محتويات خودرو

فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارقی سابقه دار در عملیات پليس در شهرستان "اراك" خبر داد و گفت: این فرد به 30 فقره سرقت از محتویات داخل خودرو در این شهرستان اعتراف کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار "حسن مفخمی شهرستانی" در بیان جزئیات این خبر بيان داشت:‌ در چند روز گذشته با اعلام گزارش‌هایی از سرقت‌های مختلف محتویات داخلي خودروها به پلیس، تیمی تخصصی از مأموران انتظامی شهرستان "اراک"، مامور رسیدگی به این پرونده‌ شدند.

وي اظهار داشت: با آغاز تحقیقات تخصصی،  سرانجام سرنخ‌هایی از سارقی سابقه دار در اين سرقت ها به دست آمد و برنامه ريزي عملياتي براي شناسايي و دستگيري فرد سارق در دستور كار مأموران انتظامي قرار گرفت.

فرمانده انتظامي استان مركزي اضافه کرد: با هماهنگی انجام شده با دستگاه قضائی و پس از چندین روز تعقیب و مراقبت‌های نامحسوس، فرد سارق شناسایی و هنگامی که در مخفیگاهش حضور یافت، در عملیات غافلگیرانه مأموران انتظامی شهرستان اراک دستگیر شد.

اين مقام ارشد انتظامي تصريح كرد: با توجه به اسناد و مدارک موجود و در تکمیل تحقیقات، سارق مورد نظر به 30 فقره سرقت از محتویات داخلی خودروها در سطح این شهرستان اعتراف کرد.

سردار شهرستانی در پایان با تأکید بر رعایت هشدارهای پلیسی از سوی شهروندان افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

سردار شهرستانی در پایان با تأکید بر رعایت هشدارهای پلیسی از سوی شهروندان افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha