پشت پرده کاهش ۷ میلیارد دلاری صادرات ایران از نظر همتی/ پای وزیر اقتصاد در میان است؟ روز خوب طلا در معاملات امروز اعلام بهترین بازیکنان هفته اول لیگ قهرمانان آسیا / 3 بازیکن از استقلال نادر دست نشان دار فانی را وداع گفت واکسن داخلی در درخشان‌ترین شرایط قرار دارد/ برخی تصور می‌کنند واکسن در دنیا سرریز شده است جزئیات واریز باقیمانده سود سهام عدالت؛ پرداخت بزودی دانشمندان ایرانی به محصول اورانیوم با غنای ۶۰درصد دست یافتند ارتش و سپاه اجازه نخواهند داد امنیت کم‌نظیر میهن اسلامی متزلزل شود علت جالب اولین حمله محمد خاتمی بعد از ۸ سال به دولتی که برایش تکرار کرد/ منافع هم حزبی ها سکوت حامی اصلی روحانی را شکست 46 گروه نظارت بهداشتی دامپزشکی مرکزی در ماه رمضان فعال هستند
جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۱
کد خبر: 83709
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷

پای کرونای انگلیسی به دلیجان باز شد

رئیس مرکز بهداشت شهرستان دلیجان گفت: دو مورد بیمار مبتلا به کرونای انگلیسی در دلیجان شناسایی شد.

مرتضی اسحاقی رئیس مرکز بهداشت شهرستان دلیجان در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: متأسفانه دو مورد کرونای واریته انگلیسی در شهر دلیجان گزارش شده است.

وی افزود:این ویروس به مراتب خطرناک تر و با قدرت انتشار بالاتری است و اگر مردم مراعات نکنند، ممکن است شهرستان را در آستانه یک آزمون سخت قرار دهد.

اسحاقی اظهار کرد: لازم است همه مردم با رعایت شدید تر و جدی تر دستورات بهداشتی از خود و خانواده‌شان در برابر این ویروس خطرناک محافظت کنند.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان دلیجان گفت: با توجه به بازدیدهای میدانی و گزارشات مردم، متاسفانه برخی همشهریان مجدداً در رعایت پروتکل‌های بهداشتی سهل‌انگاری دارند. به‌طوری‌که آمار بیماران بستری و سرپایی روند صعودی مشخص و معنی‌داری  پیداکرده است. خواهشمندیم از حضور در مهمانی‌ها و جشن‌ها جدا خودداری نموده هنگام حضور در خارج از منزل به هر منظوری به‌خصوص هنگام حضور در مراکز خرید و اماکن شلوغ دستورالعمل‌های بهداشتی را جدا رعایت فرمایید.

وی با اشاره به اینکه حتی در صورت امکان از دولایه ماسک استفاده کنند اظهار کرد: متأسفانه ابتلا خانوادگی و خوشه‌ای به‌صورت معناداری افزایش پیداکرده است. با رعایت پروتکل‌های بهداشتی باعث جلوگیری از بروز محدودیت‌های جدید شویم. کسبه و اصناف دلیجان ضرر و زیان زیادی ناشی از تعطیلی داشته‌اند. با توجه به اینکه واریته انگلیسی قدرت شیوع بالایی دارد، مبادا محدودیت های شدید همانند خوزستان به شهر بازگردد.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان دلیجان گفت: از مسئولین ادارات و کسبه و اصناف عاجزانه خواهش داریم با مراجعینی که رعایت نمی کنند برخورد نموده از ارائه خدمت خودداری نمایند.

انتهای پیام/

captcha