ایرادات رویه جدید وزارت صنعت برای تأمین فولاد قطعه سازان/اتمام موجودی سازندگان تا خرداد آثار اقتصادی توافقنامه ایران و چین از دیدگاه یک اندیشکده آمریکایی روند غنی‌سازی ادامه دارد/ سیستم برق نطنز وصل شده است خیال استقلالی‌ها بابت کرونا راحت شد امسال احتمالا کم‌بارش‌ترین سال در ۵۰ سال اخیر خواهد شد/ وضعیت ذخایر سدها آنچنان وخیم نیست تست کرونای پرسپولیسی‌ها منفی شد وام ساخت مسکن ۳۰۰ میلیون تومان شد شرط برگزاری مراسم احیاء در شب­های قدر / برگزاری نماز جماعت در شهرهای آبی بلامانع است اوضاع کرونایی کشور بدتر از قرمز و به سیاه نزدیک است/ بسیاری از مردم آبی فکر می‌کنند ستاد گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس استان مرکزی تشکیل شد
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۴
کد خبر: 83706
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۲
رئیس کمیته امداد فراهان عنوان کرد

آغاز جشن نیکوکاری با شعار «عیدی برای همه» در فراهان/رشد 98 درصدی کمک‌های مردمی

رئیس کمیته امداد فراهان گفت: امسال هفته احسان و نیکوکاری از 14 اسفند با شعار «عیدی برای همه» همزمان با کل کشور با هدف کمک به نیازمندان و خانواده‌های تحت حمایت در فراهان آغاز شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ غلامرضا حافظی کمال، رئیس کمیته امداد فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: امسال هفته احسان و نیکوکاری از 14 اسفند با شعار «عیدی برای همه» همزمان با کل کشور با هدف کمک به نیازمندان و خانواده‌های تحت حمایت در فراهان آغاز شد.

وی افزود: در آستانه سال جدید همه نیازمندان چشم‌انتظار کمک‌های خیران هستند، به همین منظور کمک‌های جمع‌آوری‌ شده پیش از آغاز سال جدید، در جشن نیکوکاری در بین خانوارهای محروم توزیع می‌شود.

حافظ کمال اظهارکرد: به‌منظور حفظ سلامتی خیران و نیکوکاران و همچنین پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، فعالیت‌های کمیته امداد نیز به‌صورت الکترونیکی و غیرحضوری (مجازی) خواهد بود.

رئیس کمیته امداد فراهان با اشاره به کمک های مردمی در شهرستان گفت: کمک‌های مردمی جذب شده ۱۰ماهه امسال ۴ میلیارد و۸۹۰ میلیون تومان بوده است که در مقایسه با عملکرد نوبت مشابه سال گذشته که دومیلیارد و ۴۷۳ میلیون تومان بوده نشان از رشد۹۸درصدی کمک‌ها دارد.

وی افزود: با مشارکت خرد مردم، گره فقر را باز می شود و در این راستا از رسانه‌ها خواستاریم که فرهنگ کمک به همنوع را در جامعه افزایش دهند.

حافظ کمال خاطرنشان کرد: امکان پرداخت کمک‌های مردمی بصورت الکترونیکی از طریق درگاه پرداخت #۰۸۶۱۰*۸۸۷۷*فراهم شده وهچنین شماره کارت ۷۵۸۲-۵۰۰۲-۹۹۷۹-۶۰۳۷ نیز جهت سهولت دریافت کمک های مردمی اختصاص یافته است.

انتهای پیام/

captcha