نتانیاهو: مقابله با ایرانِ هسته‌ای وظیفه بزرگ ماست ایرادات رویه جدید وزارت صنعت برای تأمین فولاد قطعه سازان/اتمام موجودی سازندگان تا خرداد آثار اقتصادی توافقنامه ایران و چین از دیدگاه یک اندیشکده آمریکایی روند غنی‌سازی ادامه دارد/ سیستم برق نطنز وصل شده است خیال استقلالی‌ها بابت کرونا راحت شد امسال احتمالا کم‌بارش‌ترین سال در ۵۰ سال اخیر خواهد شد/ وضعیت ذخایر سدها آنچنان وخیم نیست تست کرونای پرسپولیسی‌ها منفی شد وام ساخت مسکن ۳۰۰ میلیون تومان شد شرط برگزاری مراسم احیاء در شب­های قدر / برگزاری نماز جماعت در شهرهای آبی بلامانع است اوضاع کرونایی کشور بدتر از قرمز و به سیاه نزدیک است/ بسیاری از مردم آبی فکر می‌کنند
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۷
کد خبر: 83685
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۲
استاندار مرکزی:

استان مرکزی خطه پهلوان خیز است

آقازاده با بیان اینکه خوشبختانه استان مرکزی خطه ای پهلوان خیز است، گفت:مسئولین با همه توان باید از این پهلوانان حمایت کنند و برای درخشش بیشتر آنها همه توان خود را پای کار بیاورند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی در آیین تجلیل از قوی ترین مرد آهنین ایران محسن مسن آبادی با اشاره به افتخارات استان مرکزی در حوزه ورزش گفت: امروز ورزش شهر اراک و استان مرکزی در حال تکمیل شدن است و استان جایگاه ورزشی خود را پیدا کرده است که این به همت و مجاهدت ورزشکاران غیور است که باید مستمر باشد.

وی افزود: برتری قوی ترین مرد ایران زمین از شهر اراک و رتبه سوم گروهی استان در قوی ترین مردان افتخار بزرگی است و مردم استان مرکزی امروز به این افتخار بزرگ می بالند.

استاندار مرکزی اظهار کرد: روحیه پهلوانی در قویترین مردان ایران اسلامی بسیار چشمگیر است و این در همه این قهرمانان وجود دارد که این ویژگی شاخصه رفتاری مرحوم روح الله داداشی بود که همواره در کمک به مردم پیشگام بود.

وی بیان کرد: قهرمانان رقابت های انفرادی از یک روحیه پهلوانی برخوردار هستند و این ویژگی بسیار ارزشمند است و امروز به محسن مسن آبادی افتخار می کنیم.

آقازاده با بیان اینکه خوشبختانه استان مرکزی خطه ای پهلوان خیز است، گفت:مسئولین با همه توان باید از این پهلوانان حمایت کنند و برای درخشش بیشتر آنها همه توان خود را پای کار بیاورند.

وی افزود: پشتکار پهلوانان ایران اسلامی و خصوصا قوی ترین مرد ایران مسن آبادی قابل تقدیر است و می تواند الگویی برای همگان باشد.

استاندار مرکزی با اشاره به هدیه ای که استان برای محسن مسن آبادی در نظر گرفته گفت: به پاس افتخارآفرینی قوی ترین مرد آهنین ایران محسن مسن آبادی بامشارکت بنیاد مسکن و اداره راه و شهرسازی تلاش می کنیم یک مسکن مناسب در اختیار ایشان قرار دهیم چراکه ایشان مستحق تقدیر و تکریم است و همه باید با اتحاد نیازهای ایشان را برطرف کنند.

وی خاطر نشان کرد: تشویق محسن مسن آبادی می تواند ایجاد انگیزه ای برای سایر ورزشکاران و جوانان باشد که اگر برای کشور و استان افتخار آفرینی کنند قطعا مسیولین تقدیر در خور آنها  را انجام خواهند داد.

انتهای پیام /

captcha