ادعای دستکاری در جداول بودجه ۱۴۰۰ خلاف واقع است ضد و نقیض‌گویی‌ها درباره واکسن کرونا؛ رایگان یا پولی؟ چرا ریاض چاره‌ای جز مذاکره با تهران ندارد؟ برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد
چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۸
کد خبر: 83673
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک عنوان کرد:

آغاز مرحله دوم واکسیناسیون کرونا در اراک/890 نفر از پرسنل مراکز درمانی دولتی و خصوصی واکسینه شدند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: مرحله دوم واکسیناسیون واکسن اسپوتنیک وی از روز گذشته آغاز شده و تا فردا تمام گروه هدف واکسینه خواهند شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ علی علیمحمدی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: مرحله دوم واکسیناسیون واکسن اسپوتنیک وی از روز گذشته آغاز شده و تا فردا تمام گروه هدف واکسینه خواهند شد.

علیمحمدی افزود: در این مرحله نیز همچنان اولویت با پرسنل مراکز دولتی و خصوصی شاغل در بخش های ویژه و بخش هایی است که به نحوی با کرونا سروکار دارند.

وی بیان کرد: این واکسن روسی در دو دوز یا مرحله بین گروه هدف تزریق می شود که دوز دوم واکسن نخست در اواخر هفته جاری و دوز دوم این واکسن حدود سه هفته دیگر خواهد بود.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک با اشاره به اینکه تزریق این واکسن مطابق با پروتکل ملی و ابلاغیه از سوی وزارت بهداشت و معاونت درمان می باشد، گفت: این تزریق برای ۸۹۰ نفر از همکاران و پرسنل انجام خواهد شد.

علیمحمدی خاطرنشان کرد: توزیع مرحله سوم این واکسن از اواسط هفته آینده و همزمان با سراسر کشور آغاز می شود و در آن مابقی پرسنل درمان و بهداشت که با کرونا سروکار دارند و در واحد محیط و حوزه بیماری ها و مراکز ۱۶ ساعته مشغول خدمت رسانی هستند و همچنین گروه های سالمندان که در خانه سالمندان هستند، انجام می‌شود.

انتهای پیام/

captcha