ایرادات رویه جدید وزارت صنعت برای تأمین فولاد قطعه سازان/اتمام موجودی سازندگان تا خرداد آثار اقتصادی توافقنامه ایران و چین از دیدگاه یک اندیشکده آمریکایی روند غنی‌سازی ادامه دارد/ سیستم برق نطنز وصل شده است خیال استقلالی‌ها بابت کرونا راحت شد امسال احتمالا کم‌بارش‌ترین سال در ۵۰ سال اخیر خواهد شد/ وضعیت ذخایر سدها آنچنان وخیم نیست تست کرونای پرسپولیسی‌ها منفی شد وام ساخت مسکن ۳۰۰ میلیون تومان شد شرط برگزاری مراسم احیاء در شب­های قدر / برگزاری نماز جماعت در شهرهای آبی بلامانع است اوضاع کرونایی کشور بدتر از قرمز و به سیاه نزدیک است/ بسیاری از مردم آبی فکر می‌کنند ستاد گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس استان مرکزی تشکیل شد
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۹
کد خبر: 83657
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۸
استاندار مرکزی عنوان کرد

تشکیل تیم های ارزیابی دستگاه های اجرایی از سال آینده دراستان مرکزی

آقازاده گفت: نیاز است در سال آینده تیم هایی برای بررسی ارزیابی تشکیل شوند و دستگاه ها را از نگاه استانی ارزیابی کنند که البته نظر مردم استان هم بسیار مهم است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی عصر امروز در شورای راهبردی و توسعه مدیریت استان گفت:در مسئله بهره وری و ارزیابی مدیریت شاخص نباید تنها منتظر دستگاه های ملی باشیم چراکه اینگونه نمی توانیم به ارزیابی واقعی دست پیدا کنیم و نیاز است نگاهمان به ارزیابی استانی باشد.

وی افزود: نیاز است یک کارگروه تخصصی مشترک با حضور چند دستگاه در استان تشکیل شود و در طول سال ارزیابی بر اساس قانون برنامه و سایر مصوبات و قوانین دستگاه های مرتبط ارزیابی شوند.

استاندار مرکزی بیان کرد: موضوع بهره وری یک مسئله بسیار مهم است و باید همه شاخصه های هر دستگاه مورد ارزیابی قرار گیرد تا هم بتوانیم برای تحقق اهداف دولت موثر باشیم و هم رضایت شهروندان را بهتر کسب کنیم.

وی گفت: استان مرکزی در مسئله عملکرد در خصوص حقوق شهروندی به رتبه دوم در کشور دست پیدا کرد و این قابل تقدیر است که باید ادامه دار باشد.

آقازاده با بیان اینکه در مسئله مناسب سازی معابر و اماکن دولتی امروز مشکلات جدی وجود دارد،افزود: اگرچه اقداماتی انجام شده اما کافی نیست چراکه با استاندارهای لازم هنوز فاصله زیادی داریم و لذا باید در خصوص مناسب سازی و بهره وری بیشتر کار کنیم و این نیازمند تشکیل یک کارگروه تخصصی ارزیابی دقیق است.

وی تأکید کرد: نیاز است در سال آینده تیم هایی برای بررسی ارزیابی تشکیل شوند و دستگاه ها را از نگاه استانی ارزیابی کنند که البته نظر مردم استان هم بسیار مهم است.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: شناسایی نقاط ضعف در راستای رسیدن به استانداردهای بهره وری و مناسب سازی در سال آینده باید یک اولویت مهم باشد و با توجه به ظرفیت ها و توانمندی هایی که وجود دارد باید این کار به درستی انجام شود و این لازمه نگاه دقیق و کارشناسی است که باید در راستای انجام تکالیف و وظایف دستگاه ها نظارت شود و این قطعا با واقعیت ها بیشتر سرو کار دارد.

انتهای پیام/ 

captcha