جزئیات واریز باقیمانده سود سهام عدالت؛ پرداخت بزودی دانشمندان ایرانی به محصول اورانیوم با غنای ۶۰درصد دست یافتند ارتش و سپاه اجازه نخواهند داد امنیت کم‌نظیر میهن اسلامی متزلزل شود علت جالب اولین حمله محمد خاتمی بعد از ۸ سال به دولتی که برایش تکرار کرد/ منافع هم حزبی ها سکوت حامی اصلی روحانی را شکست 46 گروه نظارت بهداشتی دامپزشکی مرکزی در ماه رمضان فعال هستند 30 درصد خانواده های فراهان تحت پوشش کمیته امداد هستند نماز جمعه 27 فروردین ماه در استان مرکزی اقامه نمی‌شود تشکیل ۱۲ قرارگاه شهری و روستای برای مقابله با کرونا در تفرش آداب و رسوم مردم استان مرکزی در ماه میهمانی خدا+ تصاویر عکس نوشت| دعای روز سوم ماه مبارک رمضان
جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۷
کد خبر: 83656
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مرکزی:

دو هزار و ۶۷۱ خدمت در دستگاه‌های اجرایی کشور الکترونیکی شده است

یادگاری گفت: از تعداد ۴ هزار و ۵۳۰ خدمت، دو هزار و ۶۷۱ خدمت در دستگاه‌های اجرایی کشور کاملا الکترونیکی شده و خدمات از طریق الکترونیکی به مردم ارائه می‌شوند.

به گزارش دیار آفتاب؛ رقیه یادگاری رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مرکزی گفت: میز خدمت با هدف ارتقای کیفیت ارائه خدمات دستگاه‌های اجرایی به مردم و افزایش سهولت دسترسی به این خدمات دی ماه امسال به این استان ابلاغ شد. 

وی افزود : طرح میز خدمت با هدف ارتقای کیفیت ارائه خدمات دستگاه‌های اجرایی به مردم و افزایش سهولت دسترسی به این خدمات دی ماه سالجاری به استان مرکزی ابلاغ شد. 

وی اظهار کرد: در راستای تقویت دولت الکترونیک این طرح در ۲۴ دستگاه اجرایی و ۷۲ نوع خدمت از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ شد که خوشبختانه استان مرکزی عملکرد مطلوبی در این زمینه داشته است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مرکزی بیان کرد: ۵ هزار و ۷۵۲ خدمت شناسه‌دار وجود دارد که از این تعداد ۴ هزار و ۵۳۰ خدمت قابلیت الکترونیکی‌شدن وجود دارد و باقی آنها خدماتی هستند که باید حضوری به مردم ارائه شود و نسبت به ارائه کیفی هردوی آنها برنامه ریزی جدی در حال انجام است.

وی گفت: از تعداد ۴ هزار و ۵۳۰ خدمت نیز، دو هزار و ۶۷۱ خدمت در دستگاه‌های اجرایی کشور کاملا الکترونیکی شده و خدمات از طریق الکترونیکی به مردم ارائه می‌شوند.

یادگاری اضافه کرد: در سامانه ملی خدمات دولت به آدرس www.mardom.ir این تعداد خدمات به مردم معرفی می‌شوند و از طریق همین سامانه می‌توان از یک هزار و ۲۰۰ خدمت از خدمات دستگاه‌های اجرایی استفاده کرد. 

وی خاطر نشان کرد: طرح مدیریت سبز در دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی شامل مدیریت مصرف انرژی، آب، مواد اولیه، تجهیزات و کاغذ و کاهش مواد اصافی و زائد و بازیافت آنها سالجاری در ۵۲ دستگاه اجرایی استان مورد ارزیابی قرار گرفت که از این تعداد ۲۵ دستگاه ضعیف، ۹ دستگاه متوسط و ۱۵ دستگاه دیگر نیز خوب ارزیابی شدند.

انتهای پیام/ 

captcha