ادعای دستکاری در جداول بودجه ۱۴۰۰ خلاف واقع است ضد و نقیض‌گویی‌ها درباره واکسن کرونا؛ رایگان یا پولی؟ چرا ریاض چاره‌ای جز مذاکره با تهران ندارد؟ برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۵
کد خبر: 83645
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
سخنگوی دولت عنوان کرد:

ساز و کار حل مسئله تهاتر بدهی هپکو در هیات دولت به تصویب رسیده/ امنیت شغلی کارگران تأمین خواهد شد

ربیعی گفت: موضوع تهاتر بدهی هپکو با استفاده از ظرفیت بند «و» تبصره ۲ قانون بودجه سال ۹۹ در جلسه هیات وزیران به تصویب رسیده است و نگرانی وجود ندارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سخنگوی دولت در نشست خبری ظهر امروز سه شنبه 12 اسفندماه در پاسخ به سؤالی در خصوص آخرین وضعیت تهاتر بدهی های شرکت هپکو گفت: در خصوص موضوع شرکت هپکو پس از برگزاری جلسات مختلف کارشناسی در وزارت اقتصاد پیرو دستور معاون اول محترم رئیس جمهور، در جلسه ای با حضور وزیر محترم تعاون کار و رفاه اجتماعی، خزانه دار کل کشور، ریاست سازمان تامین اجتماعی، مدیران عامل بانک های مرتبط و سایر مسئولین ذیربط موضوع تهاتر بدهی شرکت هپکو به بانک ها با بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی مورد بررسی قرار گرفت و ساز و کارهای لازم برای تهاتر بدهی شرکت هپکو به بانک های تجارت ملی و مسکن با بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی و دیگر پیشنهادات لازم برای طی مراحل قانونی و تصویب در هیئت محترم وزیران ارائه شد.

سخنگوی دولت تصریح کرد: این موضوع با استفاده از ظرفیت بند «و» تبصره ۲ قانون بودجه سال ۹۹ در جلسه هیات وزیران به تصویب رسیده است و نگرانی وجود ندارد، با این تصمیم هم امنیت شغلی کارگران تامین خواهد شد و هم هپکو یک مدیریت مستمر و بازار برای تولیدات آن نیز فراهم خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha