برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد تمام احتمالات دربی آسیایی/ استقلال و پرسپولیس در چه صورت به مصاف یکدیگر می روند؟ دولت هزار تومان«جایزه سرعت در تحویل»به نرخ تضمینی گندم اضافه کرد یک روز سیاه دیگر در استان مرکزی رقم خورد/ فوت  ۱۸ نفر و شناسایی ۸۳۷ بیمار جدید کرونایی
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۸
کد خبر: 83644
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴
در بازدید وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی عنوان شد:

مجتمع گردشگری بین راهی «نظری» به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی از راه‌اندازی مجتمع گردشگری بین‌راهی نظری در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ صبح امروز علی‌اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به همراه جمعی از مسئولین و مدیران کل استانی از پروژه در حال ساخت نظری بازدید کردند.

به گفته سرمایه‌گذار مجتمع گردشگری بین‌راهی نظری، این مجتمع در زمینی به مساحت ۵ هکتار و زیربنای ۴۵۰۰ احداث‌شده و به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

این مجموعه با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد دارای ۲۰ اتاق و ۴۰ تخت است و تا پایان خردادماه سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری خواهد رسید.

برای احداث این مجتمع، ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که این میزان اعتبار از محل سرمایه‌گذاری‌های بخش خصوصی تأمین‌شده است.

پیش‌بینی می‌شود با بهره‌برداری از این پروژه برای ۲۰ نفر به‌صورت مستقیم و برای ۱۰۰ نفر به‌صورت غیرمستقیم اشتغال ایجاد شود.

علی‌اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در بازدید از مجتمع گردشگری بین‌راهی نظری، گفت: باید سعی شود که این مجتمع تا قبل از اتمام دولت دوازدهم به بهره‌برداری برسد تا پروژه بین ۲ دولت متفاوت قرار نگیرد.

سید علی آقازاده استاندار مرکزی نیز در این بازدید گفت: :زیرساخت‌های مربوط به گازرسانی به مجتمع گردشگری بین‌راهی نظری را تأمین خواهیم کرد.

مرزبان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی از راه‌اندازی مجتمع گردشگری بین‌راهی نظری در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

انتهای پیام/

captcha