ایرادات رویه جدید وزارت صنعت برای تأمین فولاد قطعه سازان/اتمام موجودی سازندگان تا خرداد آثار اقتصادی توافقنامه ایران و چین از دیدگاه یک اندیشکده آمریکایی روند غنی‌سازی ادامه دارد/ سیستم برق نطنز وصل شده است خیال استقلالی‌ها بابت کرونا راحت شد امسال احتمالا کم‌بارش‌ترین سال در ۵۰ سال اخیر خواهد شد/ وضعیت ذخایر سدها آنچنان وخیم نیست تست کرونای پرسپولیسی‌ها منفی شد وام ساخت مسکن ۳۰۰ میلیون تومان شد شرط برگزاری مراسم احیاء در شب­های قدر / برگزاری نماز جماعت در شهرهای آبی بلامانع است اوضاع کرونایی کشور بدتر از قرمز و به سیاه نزدیک است/ بسیاری از مردم آبی فکر می‌کنند ستاد گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس استان مرکزی تشکیل شد
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۱
کد خبر: 83616
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۹
گزارش تصویری؛

افتتاح پروژه مجتمع گردشگری کاروانسرای روستای دودهک

پروژه مجتمع گردشگری کاروانسرای روستای دودهک از توابع شهرستان دلیجان در استان مرکزی با حضور وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش دیار آفتاب؛ پروژه مجتمع گردشگری کاروانسرای روستای دودهک از توابع شهرستان دلیجان در استان مرکزی با حضور وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به بهره‌برداری رسید.

این پروژه در زمینی به مساحت ۴۲۰۰ مترمربع و زیربنای ۱۸۰۰ مترمربع، مرمت، احیا و تجهیز شده است. این هتل دارای ۳۸ تخت و ۱۷ اتاق، با ظرفیت پذیرش ۵۵ نفر است. برای مرمت، احیا و تجهیز این کاروانسرا ۱۵۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که از این میزان، ۱۰۰ میلیارد ریال آن از محل سرمایه‌گذاری‌های بخش خصوصی و ۵۵ میلیارد ریال آن نیز از طریق تسهیلات بانکی تأمین شده است.

با بهره‌برداری از مجتمع کاروانسرای دودهک دلیجان برای ۳۵ نفر اشتغال ایجاد شده است.

captcha