پشت پرده کاهش ۷ میلیارد دلاری صادرات ایران از نظر همتی/ پای وزیر اقتصاد در میان است؟ روز خوب طلا در معاملات امروز اعلام بهترین بازیکنان هفته اول لیگ قهرمانان آسیا / 3 بازیکن از استقلال نادر دست نشان دار فانی را وداع گفت واکسن داخلی در درخشان‌ترین شرایط قرار دارد/ برخی تصور می‌کنند واکسن در دنیا سرریز شده است جزئیات واریز باقیمانده سود سهام عدالت؛ پرداخت بزودی دانشمندان ایرانی به محصول اورانیوم با غنای ۶۰درصد دست یافتند ارتش و سپاه اجازه نخواهند داد امنیت کم‌نظیر میهن اسلامی متزلزل شود علت جالب اولین حمله محمد خاتمی بعد از ۸ سال به دولتی که برایش تکرار کرد/ منافع هم حزبی ها سکوت حامی اصلی روحانی را شکست 46 گروه نظارت بهداشتی دامپزشکی مرکزی در ماه رمضان فعال هستند
جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۰
کد خبر: 83607
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۷

دستگيري قاتل فراري در اراك

قاتلي فراري كه در خرداد ماه سال جاري، طي يك درگيري در يكي از محله هاي اراك، جواني را با ضربات چاقو به قتل رسانيده بود،‌ در تحقيقات كارآگاهان پليس استان شناسايي و دستگير شد.

به گزارش دیار آفتاب؛سرهنگ كارآگاه "كاميار چهري" رئيس پليس آگاهي استان مركزي در اين باره گفت: در خرداد ماه سال جاري گزارشي از انتقال فردي به يكي از مراكز درماني و مرگ اين فرد به دليل جراحات شديد ناشي از ضربات چاقو به پليس اعلام شد و بلافاصله بررسي موضوع از سوي كارآگاهان پليس استان آغاز شد.

وي افزود: در آغاز بازجويي هاي انجام شده، مشخص شد كه مقتول با فردي ديگر در يكي از محله هاي شهرستان با يكديگر درگير شده اند كه ضارب بعد از وارد آوردن چندين ضربه با چاقو به فرد مقتول از محل متواري به مكاني نامعلوم متواري شده است.

اين مقام انتظامي اضافه كرد: از همان دقايق اوليه تحقيقات تخصصي پليس، هويت قاتل شناسايي شد و بررسي موضوع به صورت ويژه در دستور كار پليس قرار گرفت و سرانجام محل اختفاي قاتل در استان تهران شناسايي و با اعزام تيمي از كارآگاهان پليس، متهم دستگير و براي تكميل تحقيقات به پليس آگاهي استان دلالت شد.

 چهري در ادامه گفت: با توجه به اسناد و مدارك به دست آمده متهم به اين قتل اعتراف كرد و با تكميل پرونده به مرجع قضائي معرفي و با صدور قرار قانوني روانه زندان شد.

انتهای پیام/

captcha