ادعای دستکاری در جداول بودجه ۱۴۰۰ خلاف واقع است ضد و نقیض‌گویی‌ها درباره واکسن کرونا؛ رایگان یا پولی؟ چرا ریاض چاره‌ای جز مذاکره با تهران ندارد؟ برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۸
کد خبر: 83591
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۹
صبح امروز؛

‌۸۱ طرح عمرانی دهیاری‌های بخش ساروق به بهره‌برداری رسید

۸۱ طرح عمرانی دهیاری‌های نقاط مختلف شهرستان اراک از بخش ساروق با اعتباری بالغ بر ۲۷۳ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

به گزارش دیار آفتاب؛ ۸۱ طرح عمرانی دهیاری‌های نقاط مختلف شهرستان اراک از بخش ساروق با اعتباری بالغ بر ۲۷۳ میلیارد ریال روز دوشنبه با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستان اراک به صورت همزمان در روستای مشهدالکوبه به بهره‌برداری رسید.

۴۴ طرح از مجموع ۸۱ طرح عمرانی دهیاری شهرستان اراک شامل پنج هزار و ۸۰۰ متر جدول‌گذاری، زیرسازی و آسفالت به متراژ ۱۸ هزار و ۳۰۰ متر مربع، پیاده‌راه‌سازی به متراژ چهار هزار و ۵۰۰ متربع، پارک و فضای سبز به متراژ یک‌هزار و ۵۰۰ متر مربع، دیوار ساحلی به متراژ ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع، ساختمان دهیاری به متراژ ۷۷۰ متر مربع و استخر آب کشاورزی به متراژ ۲۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۱۷۱ میلیارد ریال مربوط به روستاهای بخش مرکزی اراک است که به بهره‌برداری رسید.

همچنین ۱۹ طرح از این ۸۱ طرح شامل یک‌هزار و ۷۰۰ متر مربع سنگ‌فرش معابر، زیرسازی و آسفالت به متراژ یکصد و ۹ هزار مربع، پنج هزار و ۹۰۰ متر جدولگذاری و ۶۹۵ متر مکعب دیوار ساحلی با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال مربوط به روستاهای بخش معصومیه شهرستان اراک است.

طرح‌های روستاهای بخش ساروق اراک نیز ۱۸ مورد شامل ۱۰ هزار و ۹۰۰ متر جدول‌گذاری، ۴۷ هزار و ۵۰۰ متر زیرسازی و آسفالت، ۶۰۰ متر پارک و ۵۵۰ متر مکعب دیوار ساحلی با اعتباری بالغ بر ۵۲ میلیارد ریال بود که با حضور استاندار مرکزی به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام/

captcha