پشت پرده کاهش ۷ میلیارد دلاری صادرات ایران از نظر همتی/ پای وزیر اقتصاد در میان است؟ روز خوب طلا در معاملات امروز اعلام بهترین بازیکنان هفته اول لیگ قهرمانان آسیا / 3 بازیکن از استقلال نادر دست نشان دار فانی را وداع گفت واکسن داخلی در درخشان‌ترین شرایط قرار دارد/ برخی تصور می‌کنند واکسن در دنیا سرریز شده است جزئیات واریز باقیمانده سود سهام عدالت؛ پرداخت بزودی دانشمندان ایرانی به محصول اورانیوم با غنای ۶۰درصد دست یافتند ارتش و سپاه اجازه نخواهند داد امنیت کم‌نظیر میهن اسلامی متزلزل شود علت جالب اولین حمله محمد خاتمی بعد از ۸ سال به دولتی که برایش تکرار کرد/ منافع هم حزبی ها سکوت حامی اصلی روحانی را شکست 46 گروه نظارت بهداشتی دامپزشکی مرکزی در ماه رمضان فعال هستند
جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۹
کد خبر: 83572
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۳
سرمربی نساجی مازندران:

بازی مقابل آلومینیوم خیلی پر اهمیت است و به دنبال سه امتیاز هستیم

جلالی سرمربی تیم نساجی مازندران درباره دیدار روز دوشنبه این تیم مقابل آلومینیوم اراک گفت: این بازی خیلی پر اهمیت است و چون اولین بازی نیم فصل دوم است نتیجه اش می تواند تاثیر زیادی روی شخصیت ما داشته باشد لذا به دنبال کسب هر سه امتیاز هستیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ مجید جلالی سرمربی تیم نساجی مازندران در نشست خبری پیش از دیدار این با آلومینیوم اراک در قائمشهر گفت: ما یک نیم فصل را در حالی طی کردیم که از هیچ جنبه ای عملکرد خوبی نداشتیم. از خیلی بابت ها خودمان را ترمیم کرده ایم. راهی که می رویم، راهی است که کاملا امیدوارکننده است و انشالله همه تالمات خاطری که به هوادارانمان وارد شده را جبران کنیم. بچه ها واقعا مصمم هستند و تمرینات شاد و قوی داریم. اقدامات اصولی انجام داده ایم و از نظر فوتبال این راهی است که یک تیم را به موفقیت می رساند.

نتیجه بازی با آلومینیوم می تواند تاثیر زیادی روی شخصیت ما داشته باشد

جلالی با تدکید بر اینکه بازی فردا خیلی پر اهمیت است تصریح کرد: این اولین بازی نیم فصل دوم است و نتیجه اش می تواند تاثیر زیادی روی شخصیت ما داشته باشد و به دنبال کسب هر سه امتیاز هستیم. ما حامد شیری را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم و بهزاد داووی به دلیل مصدومیت به این بازی نمی رسد، مهدی نظری شاید کل نیم فصل دوم را متاسفانه از دست بدهد و ممشلی هم هنوز به شرایط ایده آل نرسیده است. بقیه بازیکنان اما شرایط خوبی دارند.

بازیکنان جدید را می توانیم استفاده کنیم

سرمربی نساجی مازندران درباره وضعیت بازیکنان جدید این تیم نیز افزود: بازیکنان جدیدی که آوردیم به غیر از مرتضی آقاخان می توانیم در بازی فردا استفاده کنیم، آقای سیف الله پور هم به من گفتند که کارهای اداری مربوط به این بازیکنان هم انجام شده است.

وی با بیان اینکه دو تا سه بازیکن دیگر را برای جذب مدنظر داریم اظهار کرد: همه می دانید که در نیم فصل بازیکن گیری خیلی سخت است، ما متحمل سختی های زیادی شدیم ولی فکر می کنیم که ارزشش را دارد و سعی می کنیم که بر اساس چیزی که شرایط به ما اجازه می دهد، دو یا سه بازیکن دیگر را جذب کنیم. مجبوریم که متمرکز شویم روی بازیکنانی که امکان جذب شان برایمان وجود دارد.

در بخش دفاعی خیلی خوب بودیم

جلالی درباره شرایط فنی تیم نساجی گفت: ما در بخش دفاع در چهار بازی اخیری که داشتیم، شاید فقط در بازی با گل گهر چند موقعیت به حریف دادیم. در بازی با استقلال، آنها یک شوت فقط زدند، شهرخودرو در مشهد موقعیتی مقابل ما نداشت،  در بازی با ذوب آهن هم که سه گل خوردیم شاید فقط دو موقعیت به حریف دادیم. تیم در این بخش خوب است و ما امیدواریم که بتوانیم در فاز تهاجمی هم جزو بهترین های لیگ باشیم.

وی همچنین درباره دو بازی متوالی نساجی با سایپا در لیگ و جام حذفی گفت: این یک شرایط ویژه ای است. سایپا یک تیم خوب است و ما چند هفته پیش بازی دوستانه ای با این تیم داشتیم. اینکه در فاصله یک هفته دو بار با این تیم بازی کنیم از نظر من یک فرصت برای ماست.

انتهای پیام/

captcha