پشت پرده کاهش ۷ میلیارد دلاری صادرات ایران از نظر همتی/ پای وزیر اقتصاد در میان است؟ روز خوب طلا در معاملات امروز اعلام بهترین بازیکنان هفته اول لیگ قهرمانان آسیا / 3 بازیکن از استقلال نادر دست نشان دار فانی را وداع گفت واکسن داخلی در درخشان‌ترین شرایط قرار دارد/ برخی تصور می‌کنند واکسن در دنیا سرریز شده است جزئیات واریز باقیمانده سود سهام عدالت؛ پرداخت بزودی دانشمندان ایرانی به محصول اورانیوم با غنای ۶۰درصد دست یافتند ارتش و سپاه اجازه نخواهند داد امنیت کم‌نظیر میهن اسلامی متزلزل شود علت جالب اولین حمله محمد خاتمی بعد از ۸ سال به دولتی که برایش تکرار کرد/ منافع هم حزبی ها سکوت حامی اصلی روحانی را شکست 46 گروه نظارت بهداشتی دامپزشکی مرکزی در ماه رمضان فعال هستند
جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۵
کد خبر: 83564
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۵

عیسی آل‌کثیر چند بازی دیگر پرسپولیس را از دست می‌دهد؟

۲۵ فروردین، لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس شروع می‌شود. بازی‌هایی که احتمال زیادی دارد تهران میزبان آن باشد و آل‌کثیر هم در صورت رسیدن به مرز آمادگی، بتواند برای تیمش به میدان برود.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خبرگزاری دانشجو، مصاحبه جلال حسینی پس از پایان نیم‌فصل اول، نشان داد محرومیت آل‌کثیر چقدر پرسپولیسی‌ها را اذیت کرده است. آن‌ها بدون داشتن مهاجم نوک، سخت گل می‌زدند و فشار زیادی را تحمل کرده‌اند. فشاری که با لغو بازی‌های ملی و ادامه لیگ در اسفند و فروردین ماه، احتمالا هفته‌های بیشتری ادامه پیدا می‌کند. طبق برنامه‌ریزی سازمان لیگ، هفته شانزدهم و هفدهم لیگ، تا اواسط اسفند انجام خواهد شد و تعطیلات کوتاه نیم‌فصل به پایان خواهد رسید.

پرسپولیس در این دو بازی روبه‌روی سایپا و صنعت نفت قرار می‌گیرد. یک هفته پس از آن، تیم‌ها برای جام حذفی آماده می‌شوند و پرسپولیس باید با مس نوین بازی کند. با توجه به گزینه‌های محدود پرسپولیس روی نیمکت، گل‌محمدی در این بازی هم مجبور خواهد بود با بیشتر بازیکنان اصلی وارد زمین شود.

هنوز برنامه هفته هجدهم و لیگ برتر در سال جدید، اعلام نشده، اما با توجه به فاصله زمانی ۲۲ اسفند تا ۱۳ فروردین، با درنظرگرفتن وقفه‌ای کوتاه برای شروع سال جدید، باز هم لیگ دو یا سه هفته دیگر ادامه پیدا می‌کند. بدتر اینکه طبق حکم اعلام‌شده برای آل‌کثیر، او تا زمان پایان محرومیتش اجازه تمرین با پرسپولیس را هم ندارد؛ بنابراین به زمانی برای آمادگی نیاز خواهد داشت.

پرسپولیس هفته هجدهم میهمان نفت مسجدسلیمان است و هفته نوزدهم، با شهرخودرو در مشهد بازی می‌کند. هفته بیستم هم آن‌ها در تهران میزبان نساجی هستند.

۲۵ فروردین، لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس شروع می‌شود. بازی‌هایی که احتمال زیادی دارد تهران میزبان آن باشد و آل‌کثیر هم در صورت رسیدن به مرز آمادگی، بتواند برای تیمش به میدان برود. تا قبل از این تاریخ، آل‌کثیر شانس زیادی برای حضور در ترکیب اصلی سرخ‌پوشان نخواهد داشت و پرسپولیسی‌ها، همچنان باید به بازی بدون او ادامه دهند.

انتهای پیام/

captcha