واکسن داخلی در درخشان‌ترین شرایط قرار دارد/ برخی تصور می‌کنند واکسن در دنیا سرریز شده است جزئیات واریز باقیمانده سود سهام عدالت؛ پرداخت بزودی دانشمندان ایرانی به محصول اورانیوم با غنای ۶۰درصد دست یافتند ارتش و سپاه اجازه نخواهند داد امنیت کم‌نظیر میهن اسلامی متزلزل شود علت جالب اولین حمله محمد خاتمی بعد از ۸ سال به دولتی که برایش تکرار کرد/ منافع هم حزبی ها سکوت حامی اصلی روحانی را شکست 46 گروه نظارت بهداشتی دامپزشکی مرکزی در ماه رمضان فعال هستند 30 درصد خانواده های فراهان تحت پوشش کمیته امداد هستند نماز جمعه 27 فروردین ماه در استان مرکزی اقامه نمی‌شود تشکیل ۱۲ قرارگاه شهری و روستای برای مقابله با کرونا در تفرش آداب و رسوم مردم استان مرکزی در ماه میهمانی خدا+ تصاویر
جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
کد خبر: 83550
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹

اجرای همزمان طرح ظفر در 4 شهرستان استان مرکزی/ دستگیری 139 نفر

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان از اجرای همزمان طرح ظفر در چهار شهرستان استان خبر داد و گفت: در اجرای این طرح 16 نقطه پاک سازی و 139 نفر به دلیل ارتکاب جرم دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ "شهرام امیریان" در بیان جزئیات این خبر گفت: با توجه به بازخوردهای بسیار رضایت بخش پلیس استان در اجرای طرح های ظفر و بازتاب رضایت مندی شهروندان و مطالبات مردمی در خصوص استمرار اجرای این طرح ها، مرحله 19، 20، 21 و 22 طرح ظفر به صورت همزمان در چهار شهرستان استان، برنامه ریزی و عملیاتی شد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: با احصاء کارشناسی انجام شده، طرح های ظفر از تاریخ سوم اسفندماه به مدت چهار روز در شهرستان های ساوه، کمیجان، تفرش و آشتیان در 16 نقطه شناسایی اجرا شد که در نتیجه اجرای این طرح، تعداد 139 نفر به دلیل جرایم متعدد دستگیر شدند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مرکزی برخورد با سارقان را به عنوان بخش مهمی از سرفصل های اجرای طرح های ظفر عنوان کرد و گفت: در مدت زمان اجرای طرح ظفر در این شهرستان ها، تعداد 53 نفر سارق دستگیر و 72 فقره انواع سرقت از آنان کشف شد که اموال کشف شده از این افراد با هماهنگی انجام شده با مراجع قضائی به مالباختگان تحویل داده شد.

وی ادامه داد: در برخورد با خرده فروشان مواد مخدر نیز در اجرای طرح ظفر، تعداد 52 نفر دستگیر و بیش از هفت کیلوگرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی از آنان کشف شد.

 امیریان توجه پلیس به ارتقاء انضباط و امنیت ترافیکی را نیز بخش دیگر از ابعاد اجرایی طرح ظفر برشمرد و اظهار داشت: تعداد 86 دستگاه خودرو و 15 دستگاه موتورسیکلت نیز در اجرای طرح طرح توقیف و به پارکینگ انتقال داده شد.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مرکزی به دستگیری 22 نفر قاچاقچی کالا نیز در اجرای این مرحله از طرح ظفر در چهار شهرستان ذکر شده اشاره و تصریح کرد: ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده از این افراد در حدود پنج میلیارد و 902 میلیون ریال برآورد شده است.

این مقام انتظامی در پایان با قدردانی از همراهی بسیار خوب شهروندان در اجرای این مرحله از طرح ظفر خاطر نشان کرد: تلفن 110 در کلیه ساعات شبانه روز آماده دریافت گزارش های مردمی در خصوص هر گونه موارد مشکوک در حوزه نظم و امنیت اجتماعی است.

انتهای پیام/

captcha