پشت پرده کاهش ۷ میلیارد دلاری صادرات ایران از نظر همتی/ پای وزیر اقتصاد در میان است؟ روز خوب طلا در معاملات امروز اعلام بهترین بازیکنان هفته اول لیگ قهرمانان آسیا / 3 بازیکن از استقلال نادر دست نشان دار فانی را وداع گفت واکسن داخلی در درخشان‌ترین شرایط قرار دارد/ برخی تصور می‌کنند واکسن در دنیا سرریز شده است جزئیات واریز باقیمانده سود سهام عدالت؛ پرداخت بزودی دانشمندان ایرانی به محصول اورانیوم با غنای ۶۰درصد دست یافتند ارتش و سپاه اجازه نخواهند داد امنیت کم‌نظیر میهن اسلامی متزلزل شود علت جالب اولین حمله محمد خاتمی بعد از ۸ سال به دولتی که برایش تکرار کرد/ منافع هم حزبی ها سکوت حامی اصلی روحانی را شکست 46 گروه نظارت بهداشتی دامپزشکی مرکزی در ماه رمضان فعال هستند
جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۰
کد خبر: 83521
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۲
عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با دیارآفتاب؛

افزایش قیمت دلار تنها بخشی از حقایقی است که واعظی به آنها اشاره کرد/اعتراف رئیس دفتر رئیس جمهور به منشا گرانی ها در دولت تدبیر و امید

سلیمی اظهار کرد: از اینکه آقای واعظی گفتند دلار کار ما بود تشکر می کنیم اما اکنون که وجدان ایشان فعال شده و بخشی از حقیقت را گفته اند باید همه حقیقت را بگویند و البته بعدا ایشان به دنبال توجیه گفته خود بود.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به صحبت های رئیس دفتر رئیس جمهور مبنی بر اینکه دلار کار ما بود، گفت: البته آقای واعظی بخشی از حقیقت را بیان کردند و خوب است ایشان همه حقایق را برای ملت ایران بازگو کنند.

وی افزود: افزایش قیمت مسکن تا 80 درصد، افزایش قیمت جو، افزایش قیمت روغن ،افزایش قیمت خودرو، افزایش قیمت سکه،لوازم خانگی، میوه، گوشت و حبوبات هم کار اینها بود که باید ارئیس دفتر رئیس جمهور به آنها اشاره می کردند.

سلیمی اظهار کرد: از اینکه آقای واعظی گفتند دلار کار ما بود تشکر می کنیم اما اکنون که وجدان ایشان فعال شده و بخشی از حقیقت را گفته اند باید همه حقیقت را بگویند و البته بعدا ایشان به دنبال توجیه گفته خود بود.

وی بیان کرد: به آقای واعظی توصیه می کنیم که توجیه نکنند چراکه ملت ایران واقعیت ها را می دانند و از اینکه به یک هزارم گرانی هایی که اینها منشأ آن بودند اعتراف کردند تشکر را می کنیم اما امیدواریم که 999 درصد از حقایقی از گرانی ها که باقی مانده ایشان بیان کنند.

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به تحقیق و تفحص از بورس بیان کرد: این مسئله وارد دستور کار مجلس شورای اسلامی شده و قطعا با جدیت پیگیر آن هستیم

وی خاطر نشان کرد: متأسفانه باید گفت تغییرات و نوساناتی که با سرمایه های مردم در بورس اتفاق افتاد دست خود این آقایان بود و تحقیق و تفحص از بورس در مجلس مطرح شده و به طور جدی پیگیر آن هستیم.

انتهای پیام/

captcha