برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد تمام احتمالات دربی آسیایی/ استقلال و پرسپولیس در چه صورت به مصاف یکدیگر می روند؟ دولت هزار تومان«جایزه سرعت در تحویل»به نرخ تضمینی گندم اضافه کرد یک روز سیاه دیگر در استان مرکزی رقم خورد/ فوت  ۱۸ نفر و شناسایی ۸۳۷ بیمار جدید کرونایی
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۶
کد خبر: 83499
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۶

ترکان: روحانی کمی رفتارهای اعلی‌حضرتی دارد

مشاور پیشین رئیس‌جمهور رفتارهای اعلی‌حضرت‌گونه روحانی را تایید می‌کند و می‌گوید:‌ از نگاه، سطح صحبت کردن و راه رفتن آقای روحانی کمی چنین استنتاج‌هایی برمی‌آید.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خبرگزاری تسنیم، اکبر ترکان مشاور پیشین حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور و از نزدیک‌ترین افراد به حسن روحانی در زمان تبلیغات ریاست جمهوری سال 1392 در گفت‌و‌گویی که با وب‌سایت انتخاب داشته در پاسخ به سوالی درباره برخی رفتارهای روحانی و اینکه افکار عمومی از این مدل رفتارها به عنوان رفتار اعلی حضرت گونه یاد می‌کند؟ گفت:‌ به نظرم در قضاوت زیاده‌روی شده. یه کمی‌اش هست ولی زیاده‌روی‌اش اضافی است. از نگاه، سطح صحبت کردن و راه رفتن آقای روحانی کمی چنین استنتاج‌هایی برمی‌آید. این نیست که قصد دارد این کار را بکند، اصلا رفتار، راه رفتن، حرف زدن و نشستنش در خصوصیات خلقی‌اش است.

وی درباره این موضوع که رئیس‌جمهور به وزرای خود وقت ملاقات نمی‌دهد نیز می‌گوید:  او وقت می‌د‌هد. کم وقت می‌دهد. ایشان کمتر با وزرایش حشر و نشر گعده‌ای دارد.

انتهای پیام/

captcha