برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد تمام احتمالات دربی آسیایی/ استقلال و پرسپولیس در چه صورت به مصاف یکدیگر می روند؟ دولت هزار تومان«جایزه سرعت در تحویل»به نرخ تضمینی گندم اضافه کرد یک روز سیاه دیگر در استان مرکزی رقم خورد/ فوت  ۱۸ نفر و شناسایی ۸۳۷ بیمار جدید کرونایی
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۶
کد خبر: 83468
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۳

جام حذفی به جای هفته هجدهم لیگ برتر؛ ۲۱ و ۲۲ اسفند نوبت جام حذفی

تیم های لیگ برتری روزهای 21 و 22 اسفند در جام حذفی به میدان می روند ولی تاریخ برگزاری بازی های هفته هجدهم لیگ بیستم هنوز مشخص نشده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، با این شرایط هفته هجدهم مسابقات لیگ بیستم تحت تاثیر جام حذفی قرار گرفته و باید تاریخ جدیدی برای آن درنظر گرفته شود.

طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ، قرار بود بازی های هفته هجدهم لیگ برتر نیز قبل از تعطیلات نوروز برگزار شود. بازی های هفته شانزدهم دوشنبه، 11 اسفند و بازی های هفته هفدهم شنبه، 16 اسفند برگزار خواهد شد. پیش بینی می شد سازمان لیگ 22 اسفندماه را هم برای برگزاری بازی های هفته هجدهم درنظر بگیرد اما حالا قرار است روزهای 21 و 22 اسفند بازی های مرحله یک شانزدهم جام حذفی برگزار شود.

احتمالا سازمان لیگ روزهای 26 و 27 اسفند را برای برگزاری بازی های هفته هجدهم لیگ برتر درنظر خواهد گرفت. البته زمزمه هایی مبنی بر اینکه ادامه رقابت ها به سال آینده موکول شود، شنیده می شد اما از آنجایی که سال آینده تقویم فشرده تری داریم، سازمان لیگ ترجیح می دهد بازی های هفته هجدهم را نیز در روزهای پایانی اسفند برگزار کند و پس از آن لیگ به تعطیلات موقت برود.

مراحل یک هشتم نهایی و یک چهارم نهایی جام حذفی نیز قرار است فروردین ماه برگزار شود. به گفته مسئولان سازمان لیگ فقط بازی های نیمه نهایی و فینال جام حذفی به پایان لیگ بیستم موکول خواهد شد و بازی های دو مرحله ماقبل آن (یک هشتم و یک چهارم) در جریان بازی های نیم فصل دوم لیگ برتر انجام خواهد شد.

captcha