پشت پرده کاهش ۷ میلیارد دلاری صادرات ایران از نظر همتی/ پای وزیر اقتصاد در میان است؟ روز خوب طلا در معاملات امروز اعلام بهترین بازیکنان هفته اول لیگ قهرمانان آسیا / 3 بازیکن از استقلال نادر دست نشان دار فانی را وداع گفت واکسن داخلی در درخشان‌ترین شرایط قرار دارد/ برخی تصور می‌کنند واکسن در دنیا سرریز شده است جزئیات واریز باقیمانده سود سهام عدالت؛ پرداخت بزودی دانشمندان ایرانی به محصول اورانیوم با غنای ۶۰درصد دست یافتند ارتش و سپاه اجازه نخواهند داد امنیت کم‌نظیر میهن اسلامی متزلزل شود علت جالب اولین حمله محمد خاتمی بعد از ۸ سال به دولتی که برایش تکرار کرد/ منافع هم حزبی ها سکوت حامی اصلی روحانی را شکست 46 گروه نظارت بهداشتی دامپزشکی مرکزی در ماه رمضان فعال هستند
جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۳
کد خبر: 83450
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶
امام جمعه خنداب:

در داخل کشور باید همصدایی وجود داشته باشد

موسوی گفت:مقام معظم رهبری در جمع خبرگان رهبری فرمودند:"باید در داخل کشور یک صدایی وجود داشته باشد "ما باید در گره کردن مشت دستمان در برابر استکبار و شیاطین و اذناب آن ها یک امت واحده باشیم.

به گزارش دیار آفتاب؛حجت الاسلام زمانی موسوی امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته گفت:در ماه عزیز رجب باید خود و اهل خود را به اطاعت پرودگار سفارش کنیم یقینا این توجهات ما در ماه شریف خدا می تواند ما رو جزء السابقون السابقون قراردهد.

وی در ادامه گفت:مقام معظم رهبری در جمع خبرگان رهبری فرمودند:"باید در داخل کشور یک صدایی وجود داشته باشد "ما باید در گره کردن مشت دستمان در برابر استکبار و شیاطین و اذناب آن ها یک امت واحده باشیم.

 خطیب جمعه خنداب تصریح کرد: ما در دوران قدرت فزاینده هستیم این ابر قدرت متولد شده است و در مسیر بزرگسالی پیش می رود 40 سال از پیروزی انقلاب گذشته است در خصوص مسائل هسته ای که تحریم هستیم و مماشاتی با ما ندارند پیشرفت های خیره کننده ای داشته ایم .

موسوی بیان کرد: اعترافاتی که اخیرا برخی از سران صهیونیست دارند از خسته شدن و از بین رفتن اسرائیل حرف  می زنند چرا برخی در داخل نمی بینند بعد 43 سال برخی ها آب در آسیاب دشمن می ریزند باور کنید که ما می توانیم و باور کنیم که  توانسیم و دشمن را عقب زدیم اجازه نمیدهیم دشمن هرگونه که خواست باما رفتار کند و سیاست دینی و قرآنی ما اجازه چنین ذلتی را نمی دهد.

امام جمعه خنداب گفت:از اتفاقات خوبی که در هفته جاری در خنداب  اتفاق افتاد ،یکسان سازی اراضی دشت خنداب بعد از یک کش و قوس فراوانی با حضور برخی از مسئولین انجام شد اتفاق مبارکی بود،در همه قضایا اگر وحدت و همدلی وجود داشته باشند بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد

انتهای پیام/

captcha