پشت پرده کاهش ۷ میلیارد دلاری صادرات ایران از نظر همتی/ پای وزیر اقتصاد در میان است؟ روز خوب طلا در معاملات امروز اعلام بهترین بازیکنان هفته اول لیگ قهرمانان آسیا / 3 بازیکن از استقلال نادر دست نشان دار فانی را وداع گفت واکسن داخلی در درخشان‌ترین شرایط قرار دارد/ برخی تصور می‌کنند واکسن در دنیا سرریز شده است جزئیات واریز باقیمانده سود سهام عدالت؛ پرداخت بزودی دانشمندان ایرانی به محصول اورانیوم با غنای ۶۰درصد دست یافتند ارتش و سپاه اجازه نخواهند داد امنیت کم‌نظیر میهن اسلامی متزلزل شود علت جالب اولین حمله محمد خاتمی بعد از ۸ سال به دولتی که برایش تکرار کرد/ منافع هم حزبی ها سکوت حامی اصلی روحانی را شکست 46 گروه نظارت بهداشتی دامپزشکی مرکزی در ماه رمضان فعال هستند
جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۶
کد خبر: 83449
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱
با برگزاری قرعه کشی مرحله یک شانزدهم؛

نمایندگان استان مرکزی حریفان خود در جام حذفی را شناختند/ آلومینیوم میزبان هوادار و خوشه طلایی میهمان شهرداری بردسکن شد

با قرعه کشی مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی فوتبال کشور تیم های آلومینیوم اراک و خوشه طلایی ساوه نمایندگان استان مرکزی در این مرحله از رقابت ها حریفان خود را شناختند.

به گزارش دیار آفتاب؛ مراسم قرعه کشی مرحله یک شانزدهم جام حذفی (یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ روز جمعه ۸ اسفند ۹۹ ساعت ۱۳:۳۰ در سالن روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار شد.

با برگزاری مراحل پایین‌تر (اول تا سوم) مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور و مشخص شدن  16 تیم راه‌یافته به مرحله یک شانزدهم نهایی، قرعه‌کشی این مرحله از رقابت‌ها با حضور تیم‌های یادشده و 16 تیم لیگ برتری انجام گرفت.

دو نماینده فوتبال استان مرکزی نیز در این مرحله حریفان خود را شناختند؛ تیم لیگ برتری آلومینیوم اراک در مرحله یک شانزدهم از تیم دسته اولی هوادار تهران میزبانی خواهد کرد و نماینده دسته اولی استان مرکزی یعنی خوشه طلایی ساوه که در مرحله سوم با قرعه استراحت روبه رو شده بود به مصاف شهرداری بردسکن خواهد رفت که در این دیدار تیم شهرداری بردسکن بر اساس قرعه بعنوان میزبان معرفی شد.

طبق اعلام مسئولان برگزاری مسابقات جام حذفی مرحله یک شانزدهم در تاریخ های 21 و 22 اسفند، مراحل یک هشتم و یک چهارم بعد از ایام نوروز و مراحل نیمه نهایی و فینال بعد از پایان لیگ برگزار خواهد شد.

تعیین میزبان و میهمان بر اساس، میزبانی و میهمانی دو تیم در بازی های قبلی شان صورت پذیرفت و در بعضی از موارد هم دو تیم شرایط مشابهی داشتند یا اینکه هر دو از این مرحله وارد مسابقات شده بودند تیم های میزبان و میهمان با قرعه کشی مشخص شدند.

براساس قرعه تیم‌ها طبق برنامه زیر به مصاف هم می‌روند که اسامی تیم‌های میزبان در ابتدا آماده است:

* آلومینیوم اراک - هوادار تهران

* ذوب‌آهن اصفهان - شهر خودروی خراسان

* صنعت نفت آبادان - داماش پارسه تهران

* نساجی مازندران - سایپای تهران

* ملوان بندرانزلی - ویستا توربین تهران

* پیکان تهران - استقلال

* سپاهان اصفهان - مس رفسنجان

* استقلال ملاثانی - شاهین بندر عامری

* نفت مسجدسلیمان - خیبر خرم‌آباد

* گل‌گهر سیرجان - مس کرمان

* تراکتور تبریز - شهرداری ماهشهر

* شهرداری بردسکن - خوشه طلایی ساوه

* مس نوین کرمان - پرسپولیس

* پارس جنوبی جم - پاس همدان

* اتحاد کامیاران - قشقایی شیراز

* ماشین‌سازی تبریز - فولاد خوزستان

انتهای پیام/

captcha