برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد تمام احتمالات دربی آسیایی/ استقلال و پرسپولیس در چه صورت به مصاف یکدیگر می روند؟ دولت هزار تومان«جایزه سرعت در تحویل»به نرخ تضمینی گندم اضافه کرد یک روز سیاه دیگر در استان مرکزی رقم خورد/ فوت  ۱۸ نفر و شناسایی ۸۳۷ بیمار جدید کرونایی
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۸
کد خبر: 83425
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه روح الله:

راهیان نوردانش آموزی در استان مرکزی به صورت مجازی برگزار می شود

غلامی گفت: با توجه به ظرفیتی که امروز در شبکه شاد فراهم شده و به کارگیری سایر فضاهای رسانه ای همچون صداوسیما، رسانه ها و شبکه های اجتماعی می توانیم راهیان نور مجازی را به خوبی برگزار کنیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار مجید غلامی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه روح الله در نشست ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی و فرهنگیان استان مرکزی گفت: امسال با توجه به محدودیت های کرونایی توفیق حضور در جبهه های نور و مناطق عملیاتی را به شکل فیزیکی نخواهیم داشت و باید برای بهره مندی از ظرفیت راهیان نور از دیگر ظرفیت ها استفاده کنیم.

وی افزود: با توجه به ظرفیتی که امروز در شبکه شاد فراهم شده و به کارگیری سایر فضاهای رسانه ای همچون صداوسیما، رسانه ها و شبکه های اجتماعی می توانیم راهیان نور مجازی را به خوبی برگزار کنیم.

غلامی اظهار کرد: سال گذشته بیش از ۶ هزار نفر از دانش آموزان استان در اردوی زیارتی و فرهنگی راهیان نور شرکت کردند اما امسال با توجه به در دستور قرار گرفتن راهیان نور مجازی سعی داریم بیش از ۸۰ درصد از دانش آموزان را از این فضای معنوی بهره مند سازیم.

وی بیان کرد: جدول زمان بندی راهیان نور با توافقی که میان وزارت آموزش و پرورش و سازمان بسیج مستضعفین انجام شده تدوین و ابلاغ شده که در استان مرکزی روز ۲۴ اسفند افتتاحیه راهیان نور دانش آموزی برگزار می شود.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه روح الله ادامه داد: یک بازده زمانی ۳ روزه برای راهیان نور مجازی در نظر گرفته شده که دانش آموزان به جای ساعت درسی از برنامه هایی که برای آنها در نظر گرفته شده بهره مند خواهند شد و مسابقات فرهنگی متنوعی برای آنها در نظر گرفته شده است.

وی خاطر نشان کرد: در راهیان نور مجازی تنها راویان بومی استان برای روایتگری در مناطق حضور پیدا می کنند و برنامه ریزی برای بهره مندی دانش آموزان متوسطه اول و دوم استان در پایه های نهم، دهم و دوازدهم از راهیان نور مجازی در دستور کار قرار گرفته و امیدواریم با هم افزایی ها و مشارکت همه جانبه شاهد اقدامی اثرگذار در این راستا باشیم.

انتهای پیام/ 

captcha