ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد تمام احتمالات دربی آسیایی/ استقلال و پرسپولیس در چه صورت به مصاف یکدیگر می روند؟ دولت هزار تومان«جایزه سرعت در تحویل»به نرخ تضمینی گندم اضافه کرد یک روز سیاه دیگر در استان مرکزی رقم خورد/ فوت  ۱۸ نفر و شناسایی ۸۳۷ بیمار جدید کرونایی 15 نقطه شهر اراک به به پروژه آبرسانی سد کمال صالح متصل شدند پنج عامل اصلی گرایش افراد به سمت فرقه‌های انحرافی
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۹
کد خبر: 83407
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی:

مهم‌ترین راهبرد گروه‌های جهادی تلاش برای فراگیر شدن خدمت صادقانه برای تحقق عدالت است

محترمی گفت: امروز مهمترین راهبرد گروه‌های جهادی تلاش برای فراگیر شدن خدمت صادقانه برای تحقق پیشرفت و عدالت است که عرصه‌ها و ابعاد بسیار گسترده‌ای برای آنها فراهم و نقش‌آفرینی می‌کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ امید محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی در جمع خبرنگاران گفت: خوشبختانه امروز به برکت وجود فرهنگی دینی و انقلابی در کشور نهادهای انقلابی در خدمت صادقانه و بی منت به مردم پیشگام هستند و این برگرفته از این است که مردم را ولی‌نعمت خود می‌دانند و خود را همواره وام دار مردم می پندارند و لذا از هیچ فرصتی برای خدمت کوتاهی نمی کنند.

محترمی اظهار کرد: جمله ای مقام معظم رهبری با این عنوان دارند که ما جز کار جهادی و انقلابی نمی توانیم کشور را به سامان برسانیم و این باید یک راهبرد برای همه ما باشد که خوشبختانه امروز به برکت وجود مسئولین جهادی در نهادهای انقلابی در حال تحقق این مسئله هستیم.

وی ادامه داد: امروز آنچیزی که برای آبادانی و انجام اقدامات اثرگذار نیاز است همگانی کردن گفتمان جهادی و گسترش حضور خود مردم و خصوصاً جوانان در عرصه فعالیت‌های جهادی است که خوشبختانه این راهبرد را امروز در بسیج سازندگی، بنیاد مستضعفان، بنیاد علوی،ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و سایر نهادهای دیگر به‌وضوح قابل‌مشاهده است.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی بیان کرد: الگوی کار جهادی الگوی دفاع مقدس است و به‌وضوح می‌بینیم فضایی که در اردوهای جهادی و کارهای جهاد گونه حاکم است فضایی شبیه به جبهه و شب‌های عملیات است که رزمندگان صادقانه و بی‌منت برای کسب دستاوردهای ارزشمند تلاش می‌کنند.

محترمی افزود: امروز بسیج سازندگی، بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی برای رفع مشکلات و محرومیت‌ها دست در دست یکدیگر داده‌اند و پنجه در پنجه فقر در حال مبارزه هستند که خوشبختانه نتیجه و آثار و برکات آن را به‌وضوح مشاهده می‌کنیم.

وی گفت: شیوع بیماری کرونا ابعاد دیگری از خدمات و اقدامات مؤثر نهادهای انقلابی را به رخ جامعه کشاند و ثابت کرد نهادهای انقلابی همچون سپاه، بسیج، بنیاد مستضعفان، بنیاد علوی، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و سایرین در هر شرایطی کنار مردم هستند و خدمت‌رسانی به مردم تعطیل‌بردار نیست.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی بیان کرد: خوشبختانه به برکت هم‌افزایی‌ها و مشارکت‌های سازنده نهادهای انقلابی نهضت‌ها و پویش‌هایی سازنده‌ای برای مقابله جدی و کاهش آسیب‌های بیماری در سطح کشور انجام دادند که نمونه آن راه افتادن نهضت کمک مؤمنانه بود که صحنه‌هایی زیبا از حماسه‌آفرینی مواسات و همدلی را رقم زد.

محترمی اظهار کرد: استان مرکزی در شرایط کرونایی به همت هم افزایی ها و تعاملات سازنده مسئولین و حمایت های نهادهای انقلابی همچون سپاه، بسیج، بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی اقدامات اثر گذاری در راستای خدمت به مردم در همه ابعاد انجام داد و نتایج خوبی به ارمغان آورد.

وی اضافه کرد: گروه های جهادی بسیج سازندگی از همان ابتدای شیوع بیماری خدمت به مردم و ولی نعمتان را بیش از گذشته با قوت ادامه دادند و علاوه بر اقدامات سازنده در راستای مبارزه، مقابله و کاهش آسیب های بیماری کرونا خدمت به محرومین نیز انجام می شود.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: امروز مهمترین راهبرد گروه های جهادی تلاش برای فراگیر شدن خدمت صادقانه برای تحقق پیشرفت و عدالت است که عرصه ها و ابعاد بسیار گسترده ای برای آنها فراهم و نقش آفرینی می کنند.

محترمی ادامه داد: از مهمترین نهادهایی که در طی این یک سال اخیر همراه با بسیج سازندگی برای خدمت به محرومان گام به گام حرکت می کردند و تلاش های مستمر داشتند بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی بود که حمایت های بسیاری از اقدامات بسیج سازندگی انجام دادند.

وی افزود: در همین راستا مسئولین ارشد استان که خود پرچم دار حمایت از محرومان و ولی نعمتان هستند از اقدامات اثرگذار و تلاش های ارزشمند این دو نهاد انقلابی و مسئولین جهادی آنها آقای مهندس پرویز فتاح و آقای مهندس محسن منصوری تشکر و قدردانی می نمایند.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی خاطرنشان کرد: امروز یکی از مهمترین دستاوردهای کارها و اقدامات جهادی در کشور کادر سازی برای آینده انقلاب است و خوشبختانه امروز گروه های جهادی زمینه ساز تربیت مدیران و کارگزارانی دلسوز برای ایران اسلامی را فراهم کرده است.

انتهای پیام/

captcha