برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد تمام احتمالات دربی آسیایی/ استقلال و پرسپولیس در چه صورت به مصاف یکدیگر می روند؟ دولت هزار تومان«جایزه سرعت در تحویل»به نرخ تضمینی گندم اضافه کرد یک روز سیاه دیگر در استان مرکزی رقم خورد/ فوت  ۱۸ نفر و شناسایی ۸۳۷ بیمار جدید کرونایی
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۹
کد خبر: 83406
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷
مدیرکل تعاون روستایی استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب؛

900تُن میوه تنظیم بازاری از هفته آخر اسفندماه در استان توزیع خواهد شد

هاشمی مدیرکل تعاون روستایی استان مرکزی، گفت: 900 تُن میوه شامل 600تن پرتغال و 300تن سیب برای عید نوروز امسال خریداری شده و از هفته آخر اسفند ماه در سطح استان توزیع خواهد شد.

حسین هاشمی مدیرکل تعاون روستایی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص تامین میوه شب عید در سطح استان، گفت: هنوز اطلاعات کاملی از چگونگی اجرای طرح در دست نیست ولی آنچه مشخص است این است که 900 تُن میوه شامل 600تن پرتغال و 300تن سیب از باغات استان مازندران و ارومیه خریداری شده و در ایام عید نوروز در سطح استان توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به ذخیره میوه ها در سردخانه های استان قم، گفت: با توجه به تکمیل بودن ظرفیت سردخانه های میوه در استان مرکزی، مقرر شده این میوه ها در استان قم انبار شده و در سطح استان مرکزی توزیع شود.

مدیرکل تعاون روستایی استان مرکزی با بیان اینکه قیمت میوه تنظیم بازاری هنوز مشخص نشده است، گفت: قیمت گذاری باید توسط ستاد تنظیم بازار استان انجام شود ولی به طور معمول قیمت ها حدودا 20درصد پایین تر از قیمت خرده فروشی های سطح شهر است.

وی با بیان اینکه تاریخ توزیع میوه ها قطعا هفته آخر اسفند ماه خواهد بود، گفت: تعداد غرفه های توزیع میوه نیز هنوز قطعی نشده ولی احتمالا به علت استقبال کمتر با توجه به افزایش قیمت میوه و شرایط کرونایی، در سطح شهر اراک 5 الی 6 غرفه به توزیع میوه بپردازند. این در حالی است که سال های گذشته به طور میانگین هزار و 500 تا هزار و 800 تن میوه در سطح استان توزیع می شد و تعداد غرفه های توزیع نیز بیشتر بود.

هاشمی تصریح کرد: البته امکان اینکه استقبال مردم بیشتر از پیش بینی باشد وجود دارد که در این صورت میوه بیشتری جهت توزیع در غرفه های تنظیم بازاری تامین خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha