واحدهای تولیدی دام و طیور ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات دریافت می‌کنند انقلاب اسلامی هیمنه نظام استکبار را در هم شکسته است صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شازند با حضور جانشین سازمان بسیج واکنش طنز کاربران به توقیف کشتی‌های یونانی/ فروش 2 نفتکش در دیوار! هشدار فعالیت سامانه بارشی در ۹ استان/ روند تدریجی افزایش دما در ۵ روز آینده سوابق ساختمان‌های پرمخاطره عمومی استان باید در فرمانداری‌ ثبت شود/ پاساژ طلای اراک باید سریع تر ایمن سازی شود طارمی داماد شد اروپا نمی‌تواند از بازار انرژی ایران چشم‌پوشی کند/ اکنون برجام بیش‌ازپیش برای اروپا اهمیت دارد! بی‌نیازی از واردات با اصلاح یارانه کالاهای اساسی و حذف ارز ۴۲۰۰/ قاچاق آفت اقتصاد کشور است برگزاری مراسم یادبود جانباختگان آبادان در مساجد و مصلی‌های کشور
یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۱
کد خبر: 83400
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱

40 هکتار از باغ‌های انگور خنداب داربستی شدند/اختصاص 5 دستگاه تراکتور به کشاورزان شهرستان

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خنداب گفت: در سال 99 تعداد 5 دستگاه تراکتور به کشاورزان شهرستان خنداب اختصاص داده شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ اسماعیلی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: در شهرستان خنداب حدود 200 نفر متقاضی تراکتور داریم ،سالیانه به هر تعدادی که سهمیه تراکتور به شهرستان اختصاص یابد کمیته ویژه تشکیل می شود و از بین اسامی واجد شرایط قرعه کشی به عمل می آید.

اسماعیلی اظهار کرد: در سال 99 تعداد 5 دستگاه تراکتور به کشاورزان شهرستان خنداب اختصاص داده شد با توجه به اینکه تعداد متقاضیان زیاد بود کمیته ای با حضور نماینده جهاد کشاورزی، نماینده فرمانداری، رئیس نظام صنفی، رئیس شورای بخش مرکزی و بخش قره چای تشکیل و بعد از قرعه کشی تراکتورها به 5 نفر منتخب اهدا شد.

وی در ادامه به مزیت داربستی کردن باغ ها انگور شهرستان اشاره کرد و گفت: از جمله مزیت های باغ های داربستی، ارتقاءکیفیت محصول و نفوذ مستقیم نور به بوته ها عنوان کرد که موجب می شود عملکرد آن دوبرابر شود.

 

 مدیر جهاد کشاورزی خنداب تصریح کرد: تاکنون 40 هکتار از باغ های خنداب داربستی شده اند و اخیرا 20 نفر از کشاورزان مبلغ حدود 50 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه دریافت نموده اند  که مجموعا  60 هکتار معادل 600 جریب  از باغ های خنداب داربستی می شوند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار