برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد تمام احتمالات دربی آسیایی/ استقلال و پرسپولیس در چه صورت به مصاف یکدیگر می روند؟ دولت هزار تومان«جایزه سرعت در تحویل»به نرخ تضمینی گندم اضافه کرد یک روز سیاه دیگر در استان مرکزی رقم خورد/ فوت  ۱۸ نفر و شناسایی ۸۳۷ بیمار جدید کرونایی
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۹
کد خبر: 83262
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸
مصاحبه اختصاصی دیارآفتاب با عضو هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم در خصوص جدایی خطیبی؛

مدیران باشگاه از خبر جدایی خطیبی غافلگیر شدند/ توافقات با تراکتور از قبل صورت گرفته بود/ از تراکتور به دلیل رفتار غیرحرفه ای شکایت می کنیم

آنجفی عضو هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم اراک گفت: متاسفانه باشگاه از موضوع جدایی خطیبی اطلاعی نداشت و اعضای هیئت مدیره از این خبر غافلگیر شدند و توافقات با باشگاه تراکتور از قبل صورت گرفته بود و عکسی که خطیبی با پرچم باشگاه تراکتور انداخته بود مربوط به قبل از این و بدون اطلاع باشگاه آلومینیوم بوده است.

مجید آنجفی عضو هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم اراک در گفتگوی اختصاصی با دیار آفتاب، در خصوص جدایی غیرمنتظره رسول خطیبی از باشگاه، گفت: متاسفانه باشگاه از این موضوع اطلاعی نداشت و اعضای هیئت مدیره از این خبر غافلگیر شدند.

علاقه او به تراکتور باعث جدایی از آلومینیوم شد

وی افزود: دیروز بعد از ظهر خطیبی به باشگاه اعلام کرد به خاطر علاقه ای که به تبریز و تعصبی که به تیم تراکتور دارد، همچنین به دلیل درخواست های مردم تبریز و مسئولین استان آذربایجان شرقی و حتی ورود امام جمعه شهر تبریز (حجت الاسلام آل هاشم) قصد جدایی از آلومینیوم را دارد. باشگاه آلومینیوم و هیئت مدیره با این درخواست به شدت مخالفت کرد و اعلام کردیم این تصمیم حرفه ای نیست و شما نسبت به باشگاه تعهد داری و باید بمانی ولی او اعلام کرد نمی تواند در اراک بماند.

توافقات با تراکتور از قبل صورت گرفته بود

آنجفی ادامه داد: پس از این صحبت ما متوجه شدیم که توافقات با باشگاه تراکتور از قبل صورت گرفته بود و عکسی که خطیبی با پرچم باشگاه تراکتور انداخته بود مربوط به قبل از این و بدون اطلاع باشگاه آلومینیوم بوده است.

این عضو هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم، گفت: با این حال ما از خطیبی خواستیم به خاطر رعایت احساسات مردم اراک و شرایط تیم و ثباتی که تیم پیدا کرده موافق جدایی او از باشگاه نیستیم و باید بماند و کارش را ادامه دهد.

وی با بیان اینکه خطیبی تا پایان فصل با باشگاه آلومینیوم قرارداد دارد، گفت: حتی در جلسه قبل هیئت مدیره مصوب شد قرارداد او یک سال دیگر نیز تمدید شود و حتی قرار بود قرارداد بازیکنان هم تمدید شود تا خیالمان راحت باشد ولی به ناگاه با چنین اقدامی مواجه شدیم.

جدایی او مستلزم جلب رضایت باشگاه است

آنجفی با بیان اینکه خطیبی هنوز تحت نظارت باشگاه آلومینیوم است و اجازه جدایی او داده نشده است، گفت: خطیبی موظف است به تعهدات قراردادش عمل کند و جدایی او مستلزم جلب رضایت باشگاه است. هیئت مدیره باشگاه که به شدت مخالف جدایی او از تیم است برای تصمیم گیری درباره این موضوع امروز جلسه اضطراری تشکیل می دهد.

به خطیبی اصرار کردیم تا امروز صبر کند و موضوع را اعلام نکند ولی او...

عضو هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم با اشاره به پستی که خطیبی درباره جدایی اش از آلومینیوم منتشر کرد و به جدایی اش در فضایی صمیمی اشاره کرده بود، گفت: واقعا ارتباط هیئت مدیره باشگاه با سرمربی تیم فوق العاده صمیمی و دوستانه بود و پس از اینکه خطیبی این موضوع را به من و اکرمی (عضو دیگر هیئت مدیره) اطلاع داد، به او اصرار کردیم به هیچ عنوان این موضوع را اعلام نکن و تا تشکیل جلسه هیئت مدیره(امروز) صبر کن ولی متاسفانه صبر نکرد و دیشب آن را اعلام و از بازیکنان تیم خداحافظی کرد.

وی با بیان اینکه احتمال جدایی خطیبی با توجه به موفقیت او در تیم آلومینیوم وجود داشت، گفت: طبیعی است وقتی سرمربی موفق عمل کند پیشنهاداتی به او بشود و مدیران باشگاه هم نگرانی هایی از این موضوع داشتند. به همین علت مصوب کردیم تا قرارداد او را تمدید کنیم ولی اصلا صحبتی از جدایی نشده بود و حتی خطیبی اصرار داشت که در تیم می ماند و درخواستش برای تمدید قرارداد بازیکنان نیز مؤید ماندن او در تیم بود. همچنین برای تعطیلات نیم فصل برنامه ریزی انجام دادیم که تیم به اردو اعزام شود و سرمربی لیست بازیکنان مورد نیاز را به باشگاه داد تا برای جذب آنان اقدام شود و همه اتفاقات در حال انجام بود که ناگهان با این تصمیم ناگهانی مواجه شدیم.

از تراکتور به دلیل رفتار غیرحرفه ای شکایت می کنیم

آنجفی با بیان اینکه اخلاق حرفه ای ایجاب می کرد باشگاه تراکتور قبل از مذاکره با خطیبی درخواست خود را به صورت مکتوب به باشگاه آلومینیوم اعلام کند، گفت: ولی این روند انجام نشد و ما حتما شکایت خود را از رفتار غیرحرفه ای باشگاه تراکتور انجام خواهیم داد.

گمانه زنی ها در خصوص سرمربی بعدی تکذیب می شود

وی در خصوص اسامی منتشر شده در برخی رسانه ها به عنوان سرمربی بعدی باشگاه آلومینیوم، گفت: امروز در جلسه اضطراری هیئت مدیره باشگاه ابتدا تکلیف سرمربی فعلی تعیین می شود و هدف گذاری ما برگشت خطیبی و انجام تعهداتش نسبت به باشگاه آلومینیوم اراک است. در صورت قطعی شدن جدایی او، در مورد سرمربی بعدی تیم تصمیم گیری خواهد شد. لذا گمانه زنی هایی که در خصوص سرمربی بعدی باشگاه انجام می شود به هیچ عنوان تایید نمی شود.

این عضو هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم اراک با بیان اینکه جدایی چند بازیکن از تیم با درخواست سرمربی بوده است، گفت: هیچ بازیکنی بدون تایید سرمربی در نیم فصل از باشگاه جدا نخواهد شد، چرا که تمام آن ها قرارداد دارند و موظف هستند به قرارداد خود پایبند باشند.

انتهای پیام/

captcha