سوابق ساختمان‌های پرمخاطره عمومی استان باید در فرمانداری‌ ثبت شود/ پاساژ طلای اراک باید سریع تر ایمن سازی شود طارمی داماد شد اروپا نمی‌تواند از بازار انرژی ایران چشم‌پوشی کند/ اکنون برجام بیش‌ازپیش برای اروپا اهمیت دارد! بی‌نیازی از واردات با اصلاح یارانه کالاهای اساسی و حذف ارز ۴۲۰۰/ قاچاق آفت اقتصاد کشور است برگزاری مراسم یادبود جانباختگان آبادان در مساجد و مصلی‌های کشور خبر اصلاح قیمت سوخت تکذیب شد جمع‌آوری ۹۰ماینر غیرمجاز در استان مرکزی/ میانگین انرژی موردنیاز برای استخراج هر بیت‌کوین ۳۰۰ مگاوات ساعت برآورد می‌شود رونمایی از دستاورد‌های جدید پایگاه پهپادی ۳۱۳ ارتش بیانات رهبرانقلاب یک راهبرد برای مجلس یازدهم بود/ تبلیغات مغرضین و توپخانه دشمن علیه مجلس انقلابی فعال است شایعاتی که مانند آوار بر سر متروپل فروریخت
یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۴
کد خبر: 82901
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵
امام‌جمعه خنداب:

ما با ذلت وارد مذاکره نمی شویم

موسوی گفت:امام راحل می فرماید:" نباید کفار بر شما مسلمین مسلط شوند" جایی که دشمنان بخواهند نفوذ خود را برما بگسترانند و ما با ذلت وارد مذاکرات شویم و عزت ما زیر سوال برود یقینا اینجا این خطوط قرمزی است که باید مواظب آن باشیم.

به گزارش دیار آفتاب؛حجت الاسلام زمانی موسوی در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: از جمله حرکت های مسلم و روبه جلوی انبیا و پیشوایان دینی ما این بوده است که در مقابل امر به معروف و نهی از منکر اقدام به ارسال نامه و پیام برای حکام و پادشاهان و برای کسانی که زمام امور مردم را در دست دارند،ارسال می کردند.

وی افزود: امام راحل نیز این حرکت را داشتند معروف ترین آن در ارتباط با نامه تاریخی امام راحل به گورباچف بود و تعدادی مامور ابلاغ این پیام بودند.

موسوی در ادامه بیان کرد: مقام معظم رهبری نیز به عنوان یکی از دیپلماسی فعال اقدام به نگارش نامه هایی می کنند از جمله نامه به جوانان عراقی بود که به آینده خود امیدوار کردند و نامه بسیار مهمی که اخیرا  برای رئیس جمهور روسیه فرستادند. نگارش این نامه و تحویل آن به ریاست محترم قوه مقننه پیامی دارد مبنی بر اینکه ما به سمت آمریکا حرکت نمیکنیم این پیام را باید کسانی که در داخل کشور بر طبل مذاکره می کوبند بگیرند.

خطیب جمعه خنداب تصریح کرد: با توجه به تغییر و تحولات اخیر کاخ سفید، عده ای در داخل کشور به عنوان تفاله های آمریکایی مجددا موج انجام مذاکره را در قالب های مختلف به عنوان اهرم فشار با استفاده از رسانه ها و سلبریتی ها به نظام وارد می کنند.

موسوی گفت:امام راحل  می فرماید:" نباید کفار بر شما مسلمین مسلط شوند"  جایی که دشمنان بخواهند نفوذ خود را برما بگسترانند و ما با ذلت وارد مذاکرات شویم و عزت ما زیر سوال برود یقینا اینجا این خطوط قرمزی است که باید مواظب آن باشیم.  

وی بیان کرد: استقبال مردم عراق از آیت الله رئیسی یک نکته بسیار روشن در تاریخ انقلاب اسلامی است و این حرکت اقتدار و نفوذ منطقه ای ایران را می رساند در حالیکه  رئیس جمهور آمریکا به صورت شبانه و مخفیانه از پایگاه های نظامی به صورت محدود دیدار می کند و برمی گردد اما رئیس قوه قضائیه ما در جمع مردم و مسئولین سخنرانی می کندو این دستاورد بزرگی برای نظام است و دشمن این مسائل را نمی تواند تحمل کند.

موسوی خاطر نشان کرد: تزریق اولین دوز واکسن روسی به فرزند وزیر بهداشت اقدامی قابل تقدیر است، باید خداوند را شاکر باشیم که مسئولین ما در بعضی از امور در میدان قرار گرفتند باید این مسائل  در همه زمینه ها گسترش پیدا کند و مسئولان اعتماد سازی را نسبت به مردم انجام دهند

وی افزود: در ارتباط با حقوق های نجومی نیز باید توجه شود مسئولی که شعار می دهند وخدمت را وظیفه خود می دانند چرا حقوق ده ها میلیون تومانی می گیرند؟اگر در بحث استفاده از مزایا و خدمات دولتی و..فاصله ها را کم نکنیم صدمه به انقلاب اسلامی و اصل رسالت انقلاب اسلامی خواهد خورد.

موسوی در پایان از حضور با شکوه مردم شهرستان خنداب در راهپیمایی خودرویی و موتوری سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تقدیر کرد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار