تعبیر وارونه خواب‌های برجامی رئیس دولت تدبیر/ آقای روحانی؛ بالاخره فقط ترامپ علیه برجام بود یا همه دنیا؟! الزام واشنگتن به پرداخت ۱.۳ میلیون دلار خسارت به صدا و سیما/ ماجرا از چه قرار است؟ تشکیل تیم های ارزیابی دستگاه های اجرایی از سال آینده دراستان مرکزی دو هزار و ۶۷۱ خدمت در دستگاه‌های اجرایی کشور الکترونیکی شده است هشت طرح سرمایه گذاری در کارگروه زیربنایی استان به تصویب رسید ممنوعیت سفر نوروزی در شهرهای قرمز، نارنجی و زرد اعمال خواهد شد آماده تعامل با ایران درباره برجام هستیم تعبیر وارونه خواب‌های برجامی رئیس دولت تدبیر/ آقای روحانی؛ بالاخره فقط ترامپ علیه برجام بود یا همه دنیا؟! کیفیت هوای اراک در وضعیت «ناسالم»/ اطلاعات مرکز پایش هوا وضعیت ساوه را «خطرناک» نشان می دهد! کاخ سفید: حق مجازات ولی‌عهد سعودی را محفوظ می‌دانیم
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۱
کد خبر: 82371
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷
«دیارآفتاب» گزارش می دهد؛

حواشی انتخابات هیئت فوتبال استان مرکزی؛ از کنایه‌های میثاقی تا 5 دوره ریاست غفاری

مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان مرکزی صبح امروز با حضور سرپرست فدراسیون فوتبال در اراک برگزار شد و محمدرضا غفاری برای 4 سال دیگر رئیس هیئت فوتبال استان شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ مجمع انتخابی هیات فوتبال استان مرکزی صبح امروز پنجشنبه 9 بهمن‌ماه با حضور سرپرست فدراسیون فوتبال در اراک برگزار شد.

در این جلسه که حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال به‌عنوان رئیس مجمع و دیگر اعضا حضور داشتند محمدرضا غفاری با کسب ۲۵ رأی از مجموع ۲۵ رأی اخذشده ۴ سال دیگر بر مسند هیات فوتبال استان تکیه زد.

همچنین ناهیدی نژاد تنها کاندیدای رقیب غفاری در این مجمع بود که برنامه‌های خود را در حضور اعضا ارائه کرد اما با اقبالی برای کسب رأی مواجه نشد.

گفتنی است از سال 1379 که مجامع انتخابی هیئت فوتبال در استان‌ها برگزار می‌شود محمدرضا غفاری سکاندار فوتبال استان مرکزی است و در مجمع امروز نیز انتخاب وی به‌عنوان رئیس هیات فوتبال استان برای پنجمین بار متوالی رقم خورد، هرچند وی سالیان متمادی در رأس این مجموعه حضور داشته است.

اما مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان مرکزی در هر دوره با حواشی خاصی همراه است که البته این دوره نیز مستثنی نبود و برخی از اهالی فوتبال استان مرکزی نسبت به عملکرد غفاری طی سالیان گذشته در سمت رئیس هیئت فوتبال استان و همچنین فرآیند ثبت‌نام، بررسی صلاحیت نامزدها و برگزاری این مجمع انتخاباتی انتقاداتی را وارد کرده‌اند.

حواشی این انتخابات تا حدی بود که در برنامه اخیر فوتبال برتر در شبکه سوم سیما نیز مجری برنامه به آن اشاره کرد و از حراست فدراسیون فوتبال خواست تا با توجه به اعتراضات موجود به مسائل مربوط به برگزاری مجامع انتخاباتی هیئت‌های فوتبال در برخی از استان‌ها ازجمله استان مرکزی ورود کند.

میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر گفت: «آقای غفاری ۴۰ سال است که در رأس هیات فوتبال استان مرکزی قرار دارد و قصد کنار رفتن هم ندارد، ایشان قبل از "سپ بلاتر" رئیس سابق فیفا در مدیریت فوتبال وارد شده است!»

لازم به ذکر است که روز گذشته نیز رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک به دلیل محدودیت‌های کرونایی، برگزاری مجمع هیئت فوتبال را مغایر با دستورالعمل‌های بهداشتی دانسته و تأکید کرده بود در صورت برگزاری مجمع به مقام قضایی گزارش خواهیم کرد.

انتهای پیام/

captcha