ریز و درشت طرح نسخه‌نویسی الکترونیکی/ جایگزین نسخه الکترونیکی در روزهای قطع اینترنت چیست؟ تعبیر وارونه خواب‌های برجامی رئیس دولت تدبیر/ آقای روحانی؛ بالاخره فقط ترامپ علیه برجام بود یا همه دنیا؟! الزام واشنگتن به پرداخت ۱.۳ میلیون دلار خسارت به صدا و سیما/ ماجرا از چه قرار است؟ تشکیل تیم های ارزیابی دستگاه های اجرایی از سال آینده دراستان مرکزی دو هزار و ۶۷۱ خدمت در دستگاه‌های اجرایی کشور الکترونیکی شده است هشت طرح سرمایه گذاری در کارگروه زیربنایی استان به تصویب رسید ممنوعیت سفر نوروزی در شهرهای قرمز، نارنجی و زرد اعمال خواهد شد آماده تعامل با ایران درباره برجام هستیم تعبیر وارونه خواب‌های برجامی رئیس دولت تدبیر/ آقای روحانی؛ بالاخره فقط ترامپ علیه برجام بود یا همه دنیا؟! کیفیت هوای اراک در وضعیت «ناسالم»/ اطلاعات مرکز پایش هوا وضعیت ساوه را «خطرناک» نشان می دهد!
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۴
کد خبر: 82370
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
تداوم آلودگی هوای پایتخت صنعتی ایران؛

هوای اراک در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفت

متوسط شاخص کیفیت هوای اراک در ٢٤ساعت گذشته منتهی به ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس و برابر با عدد ۱۲۶ قرار گرفت.

به گزارش دیار آفتاب؛ بر اساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر اراک، متوسط شاخص کیفیت هوای اراک در ٢٤ساعت گذشته منتهی به ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس و برابر با عدد ۱۲۶ بوده و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون بوده است.

شاخص لحظه‌ای کیفیت هوا نیز با عدد ۱۶۰ در وضعیت ناسالم برای تمام گروه‌ها سنی قرارگرفته است.

گفتنی است طی روزهای اخیر وضعیت هوای شهر مجدداً در شرایط ناسالم قرارگرفته است لذا توصیه می‌شود گروه‌های حساس ازجمله سالمندان، کودکان و بیماران قلبی و ریوی به‌منظور احتیاط بیشتر از منزل خارج نشوند.

بر اساس اعلام کارشناس اداره کل هواشناسی استان از ظهر فردا سامانه بارشی فعالیت خود را از نوار غرب استان آغاز خواهد کرد و به‌تدریج در سایر مناطق استان به‌ویژه مناطق جنوب غرب، نوار غرب و نواحی کوهستان در مرکز و شمال استان موجب بارش و رگبار برف و باران و وزش باد در استان خواهد شد.

اراک یکی از هشت کلانشهر آلوده کشور است که از ابتدای امسال تاکنون ۴2 روز کامل برای گروه‌های حساس، یک روز کامل برای همه گروه‌ها و ۲۷روز نیز به‌صورت لحظه‌ای ناسالم بوده است.

انتهای پیام/

captcha