گزارش تصویری| شبی با شهدای گمنام در مصلی بیت المقدس اراک برگزاری مراسم شبی با شهید گمنام در داودآباد گرامیداشت یاد و خاطر شهدا موجب احیای فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می شود بیان خاطرات رزمندگان یکی از اولویت های پیشکسوتان دفاع مقدس باشد نمایندگان استان مرکزی حریفان خود در جام حذفی را شناختند/ آلومینیوم میزبان هوادار و خوشه طلایی میهمان شهرداری بردسکن شد در داخل کشور باید همصدایی وجود داشته باشد شهید گمنام فضای اتحادیه انجمن دانش آموزی را عطر آگین کرد ملت ایران مغلوب دلقک بازی های آمریکایی ها، اروپایی ها و بزک کنندگان آنها نخواهند شد کادر سلامت مجاهدین فی‌سبیل‌الله هستند / همه مردم باید دستورات بهداشتی را رعایت کنند آماده‌سازی مکان خاک‌سپاری شهید گمنام در داودآباد
شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۰
کد خبر: 82328
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹

فعالیت 14 تور غیرمجاز گردشگری در استان مرکزی متوقف شد

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی گفت : فعالیت 14 تور غیرمجاز گردشگری در استان متوقف و از حرکت و فعالیت آن‌ها جلوگیری شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید حسن حسینی معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی با اشاره به‌ضرورت داشتن مجوز برای تورهای گردشگری گفت: حرکت و فعالیت 14 تور غیرمجاز از سوی این اداره کل و با همکاری نیروی انتظامی و انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان از ابتدای امسال تاکنون متوقف و از ادامه فعالیت آنان جلوگیری شده است.

 وی افزود: عوامل برگزاری تور‌های گردشگری مذکور فاقد پروانه فعالیت بودند که پس از شناسایی به اداره اماکن و پلیس فتا معرفی شدند.

حسینی اذعان داشت: این تورها اغلب از طریق فضاهای مجازی اقدام به تبلیغ و فعالیت دارند و تاکنون چندین مورد تور بدون مجوز برگزار کرده‌اند.

وی جلوگیری از برگزاری این تور را در حفظ سلامت و امنیت شهروندان و حمایت از راهنمایان گردشگری و دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری دارای مجوز مؤثر دانست و گفت: طرح جلوگیری از تور‌های غیرمجاز به یکی از اولویت‌های  این اداره کل تبدیل‌شده است و  این اقدام در راستای حفظ امنیت مردم، جلوگیری از وقوع هرگونه حادثه احتمالی است.

معاون گردشگری استان مرکزی افزود: متأسفانه بسیاری از مردم با دیدن تبلیغات تورهای گردشگری باقیمت‌های ارزان، اطلاعات کافی در خصوص احتمال تخلف در این تورها را ندارند و امیدواریم بتوانیم معضلات اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی آنها را به مردم بشناسانیم.

حسینی با اشاره به اینکه از تمامی عاملان برگزاری تورهای غیرمجاز در استان مرکزی به مراجع قضایی معرفی و برخورد قانونی خواهد شد، عنوان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف و اطلاع در این حوزه می‌توانند موارد را از طریق شماره تلفن 08634031174 با معاونت گردشگری و سرمایه‌گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی در میان بگذارند.

انتهای پیام/

captcha