معافیت مالیات یا نرخ صفر مالیاتی؟!/ اظهارنامه هایی که مالیات ندارد! اجرای مرحله جدید طرح «شهید سلیمانی» از نوروز/ ملت ایران بر چالش بزرگ کرونا غلبه کرد سرما در راه است/ وزش شدید باد در استان مرکزی آرایش سیاسی جناح‌ها برای انتخابات شوراها؛ از سازوکار پیچیده اصولگرایان تا بلاتکلیفی اصلاح‌طلبان جزییات ممنوعیت سفر به شهرها با وضعیت‌های مختلف در نوروز/ اعلام رنگ‌بندی شهرها ۲۵ اسفند امروز کارگران با دریافتی زیر 6 میلیون تومان امکان گذران زندگی ندارند/ دولت نسبت به تأمین بن کالای کارگران اقدام کند زنان مجاهد، شجاع و فداکار از برترین قله‌های افتخارات انقلاب اسلامی هستند انرژی صبحگاهی مجری های رادیو از کجاست؟/ توکلی: چشممان به دوست داشتن مردم است «چلنگری» هنری به قدمت تاریخ فقر محتوای فرهنگی و پول‌هایی که هدر می‌شود/ ابتلا به «بی‌تفاوتی»!
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸
کد خبر: 82327
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
دیار آفتاب گزارش می دهد؛

وضعیت هوای اراک در شرایط «اضطرار» قرار گرفت

رئیس اداره امور آزمایشگاه‌های اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: وضعیت هوای اراک روز چهارشنبه برای همه گروه‌ها در شرایط اضطرار و قرمز قرار گرفت، بنابر این لازم است شهروندان اقدامات احتیاطی را مد نظر داشته باشند.

به گزارش دیار آفتاب؛ علیرضا محرابیان رئیس اداره امور آزمایشگاه‌های اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: شاخص کیفیت هوای اراک با آلایندگی ذرات کمتر از ۲.۵ میکرون و دی اکسید گوگرد از ساعت ۱۰ صبح روز جاری به شاخص ۱۶۳ رسیده که بیانگر وضعیت قرمز و شرایط ناسالم هوا برای همه گروه‌ها است.

وی اظهار داشت: بر اساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر اراک، متوسط شاخص کیفیت هوای اراک در ٢٤ساعت گذشته منتهی به ساعت ۸ صبح امروز (چهارشنبه) به عدد ۱۰۶ رسید که بیانگر شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس بود ولی پس از آن به شدت آلودگی افزوده شد.

گفتنی است طی روزهای اخیر وضعیت هوای شهر مجددا در شرایط ناسالم قرار گرفته است لذا توصیه می شود گروه های حساس از جمله سالمندان، کودکان و بیمارن قلبی و ریوی به منظور احتیاط بیشتر از منزل خارج نشوند.

شاخص کیفیت هوای ساوه نیز با عدد 130 در ساعت 11 روز جاری در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.

انتهای پیام/

captcha