مذاکرات برای تعیین مزد کارگران در سال ۱۴۰۰ به کجا رسید؟ کلانتری با اتهام توهین به امام خمینی (ره) محکوم شد 4 کشته در حوادث رانندگی روز گذشته محورهای استان مرکزی انقلاب اسلامی جایگاه بانوان را در جامعه رشد و تعالی بخشید فوت کارگر 52 ساله بر اثر سقوط از طبقه پنجم ساختمان در اراک تاکتیک جالب ارتش یمن برای تنبیه اقتصادی و ورشکستگی متجاوزان سعودی/ پرواز شبانه‌روزی جنگنده‌ها و شلیک موشک‌های میلیون دلاری از ترس پهپادهای ارزان قیمت +عکس واکسیناسیون مردم از خرداد ۱۴۰۰ رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی شرایط ثبت نام داوطلبین عضویت شوراها را تشریح کرد معافیت مالیات یا نرخ صفر مالیاتی؟!/ اظهارنامه هایی که مالیات ندارد! اجرای مرحله جدید طرح «شهید سلیمانی» از نوروز/ ملت ایران بر چالش بزرگ کرونا غلبه کرد
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
کد خبر: 82324
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹
کارشناس مسائل مذهبی:

فیلم «بانوی بهشت» توطئه جدید تشییع انگلیسی است/ دنیای اسلام نسبت به توطئه‌ها هوشیار باشند

حجت‌الاسلام تاج‌آبادی با اشاره به اینکه دست‌پخت جدید شیعه انگلیسی و صهیونیست‌ها تحت عنوان بانوی بهشت که توسط یاسر الحبیب لندن‌نشین در حال ساخت است، گفت: این اقدام توطئه جدید تشییع انگلیسی است که مورد اعتراض شدید دنیای اسلام و جامعه شیعه قرار گرفته است.

حجت الاسلام تاج آبادی کارشناس مذهبی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به اقدام جدید جریان تشییع انگلیسی مبنی بر ساخت فیلم "بانوی بهشت" گفت: از صدر اسلام همواره جریانی به دنبال تفرقه بوده و امروز تشییع انگلیسی محوریت کار خود را اهانت به مقدسات دین اسلام و جامعه تشییع گذاشته که در این ایام به دنبال تفرقه انداختن بین شیعه و سنی است و این یک مسئله بدیهی است که برای رسیدن به اهداف شوم خود از هر شیوه ای استفاده می کند.

وی با اشاره به اینکه دستپخت جدید شیعه انگلیسی و صهیونیست‌ها تحت عنوان بانوی بهشت که توسط یاسر الحبیب لندن‌نشین در حال ساخت است، افزود: این اقدام توطئه جدید تشییع انگلیسی است که مورد اعتراض شدید دنیای اسلام و جامعه شیعه قرار گرفته است.

این کارشناس مذهبی اظهار کرد: امروز تشییع انگلیسی اهداف خود را متمرکز بر روی نقاطی که مورد تعصب شیعه ها و سنی ها است گذاشته و این نقاط را به عنوان نقطه ضعف آنها پر رنگ می کنند که اگر آگاهی و هوشیاری نسبت به توطئه ها نباشد قطعاً گمراهی و انحراف صورت می گیرد که نیاز است دنیای اسلام، جامعه شیعه، مردم و خصوصاً هیئتی‌ها نسبت به این مسائل هوشیار باشند.

وی افزود: جریان سید صادق شیرازی آنجایی که دفاع از اسلام و دفاع از ارزش‌های اسلام است خاموش شده‌اند و خداوند متعال به‌گونه‌ای مشت نفاق را باز می‌کند که دست‌ها و اهداف شوم را به‌وضوح برای همه نمایش می‌دهد.

تاج‌آبادی بیان کرد: آنجایی که صحبت از شهادت و ایثار و جان دادن در راه اهل‌بیت(ع) است به‌راحتی جریان‌های منحرفی چون شیرازی و تشییع انگلیسی خاموش می‌شود و هرجایی که تفرقه است این جریان منحرف پیشتاز است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: جریان تشییع انگلیسی از اقدامات تفرقه انگیزانه به دنبال کسب منافع مادی و شخصی است و می خواهند کیسه های خود را پر کنند و دنبال موقعیت های خودشان هستند و قطعاً هرکجا که موقعیت آنها به خطر بیفتد صحنه را خالی می‌کنند و این مسئله از صدر اسلام وجود داشته که در ابتدای انقلاب هم جریان‌های منافقین، ملی‌گراها و تشییع انگلیسی اوج گرفته است.

«بانوی بهشت» عنوان فیلمی است که تا چند روز آینده به نمایش درمی‌آید.این فیلم به مهم‌ترین مسئله تاریخ شیعی در خصوص واقعه غدیر و شهادت حضرت زهرا(س) به نویسندگی الحبیب روحانی ساکن لندن می پردازد.

انتهای پیام/

captcha