رهبر انقلاب، روز عید مبعث سخنرانی خواهند کرد مذاکرات برای تعیین مزد کارگران در سال ۱۴۰۰ به کجا رسید؟ کلانتری با اتهام توهین به امام خمینی (ره) محکوم شد 4 کشته در حوادث رانندگی روز گذشته محورهای استان مرکزی انقلاب اسلامی جایگاه بانوان را در جامعه رشد و تعالی بخشید فوت کارگر 52 ساله بر اثر سقوط از طبقه پنجم ساختمان در اراک تاکتیک جالب ارتش یمن برای تنبیه اقتصادی و ورشکستگی متجاوزان سعودی/ پرواز شبانه‌روزی جنگنده‌ها و شلیک موشک‌های میلیون دلاری از ترس پهپادهای ارزان قیمت +عکس واکسیناسیون مردم از خرداد ۱۴۰۰ رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی شرایط ثبت نام داوطلبین عضویت شوراها را تشریح کرد معافیت مالیات یا نرخ صفر مالیاتی؟!/ اظهارنامه هایی که مالیات ندارد!
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
کد خبر: 82304
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸
رئیس سازمان عقيدتي سياسي ناجا:

تجلي وحدت و حركت در تراز انقلاب اسلامي از مولفه هاي خنثي سازي دسيسه هاي دشمن

رئيس سازمان عقيدتي سياسي ناجا از انقلاب اسلامي به عنوان اتفاقي ميمون در زمان ناباوري جهانيان در اتكاء به توان داخلي خود نام برد و گفت:‌ تجلي وحدت و حركت در تراز انقلاب اسلامي از مولفه هاي خنثي سازي دسيسه هاي دشمن در عرصه هاي پرافتخار انقلاب اسلامي ايران است.

به گزارش دیار آفتاب؛حجت الاسلام و المسلمين دكتر "عليرضا ادياني" در جمع كاركنان فرماندهي انتظامي استان مركزي بيان داشت: انقلاب اسلامي ايران، تجلي عدالت خواهي و صلاي آزادي و استقلالي بود كه با رهبري مردي فرزانه از ديار استان مركزي، در عرصه جهاني تبلور يافت.

وي اظهار داشت:‌ آغاز انقلاب اسلامي ايران، پايان استبداد و سلطه طاغوتيان و آغاز خودباوري ملت و اتكاء به قدرت لايزال الهي و اعتماد به ملتي ولايت مدار بود كه اينك بعد از گذشته چهار دهه به عنوان الگويي از استقلال، آزادي و توسعه بر محور معنويت توانسته است با اتكاء بر آموزه هاي ديني و رهبري فردي الهي و نيروي عظيم مردمي فراروي ملت هاي آزاديخواه در مسير عزت و اقتدار پيشگام باشد.

رئيس سازمان عقيدتي سياسي نيروي انتظامي، شكرگزاري از نعمت هاي الهي را يكي از راه هاي طلب عنايات حضرت حق خواند و گفت:‌ زماني كه تمامي دنيا هر گونه فعاليت و پيشرفت خود را تنها وابسته به حمايت هاي غرب و شرق مي دانستند،‌ انقلاب اسلامي ايران اتفاقي مبارك در عرصه جهاني بود كه توانست به مدد دانش،‌تخصص و تعهد جوانان برومند خود و در سايه حمايت داهيانه امام راحل(ره) و هدايت حكيمانه مقام معظم رهبري (مدظله العالي) در عرصه هاي مختلف درخشش و پيشرفتي چشمگير داشته باشد.

وي به برخي از راهبردهاي دشمنان اسلام در القاء باورهاي ناصحيح جدايي دين از سياست اشاره داشت و افزود:‌ ايجاد انحراف در باورها و ارزش هاي ديني همواره از سوي بدخواهان و دنياپرستان از صدر اسلام وجود داشته است و با تعمقي در تاريخ اسلام مي توان همواره از شاخصه بصيرت ديني به عنوان مولفه اي كارآمد در برابر اين پليدها پند گرفت و در طي مسير حق، بدان تجهيز شد.

حجت الاسلام و المسلمين ادياني در ادامه از امنيت به عنوان يكي از مهم ترين بسترهاي رشد و شكوفايي در يك جامعه ياد كرد و گفت:‌ نيروي انتظامي به عنوان يكي از مهم ترين شاخصه هاي تحقق امنيت پايدار در ايران اسلامي است كه اين امنيت،‌رهيافتي از تلاش گري ها و ايثارگري هاي كاركنان اين نيروي خدوم و مردمي است.

وي خدمت در نيروي انتظامي با نيت الهي را يك جهاد خواند و گفت: كاركنان ناجا در هر موقعيت شغلي و مكاني كه در عرصه خدمت به مردم در يك نظام اسلامي و در سايه فرماندهي رهبري ديني و فرزانه در حال انجام مسئوليت مي باشند،‌همواره بايد شكرگزار اين نعمت الهي باشند و بي شك خدمت در تامين امنيت در يك جامعه اسلامي،‌ افتخاري بزرگ براي هر فرد مسلمان است.

رئيس سازمان عقيدتي سياسي نيروي انتظامي تصريح كرد:‌ يكي از برنامه ريزي ها و سرمايه گذاري هاي بزرگ دشمنان اسلام و اين مرز بوم،‌ ايجاد ناامني و برهم زدن آرامش مردم اين ديار پر افتخار است كه همواره در تمامي دوران انقلاب با تجلي وحدت و حركت در تراز انقلاب اسلامي، اين توطئه ها نقش بر آب شده است.

حجت الاسلام و المسلمين در پايان خاطر نشان كرد:‌ بخش اعظمي از امنيت در ايران اسلامي مديون كاركنان ناجاست و اين جانب به عنوان يك روحاني همواره قدردان اين ايثارگري ها خواهم بود.

انتهای پیام/

captcha