همتی: نرخ ارز باید توسط سازوکار بازار تعیین شود / انتظار حرکت در مسیر اصلاح قیمت تردید جدی دولت در حمایت از هپکو / چرا مصوبه هیات وزیران در خصوص تهاتر بدهی هپکو منتشر نشده؟ عصر «بایدن»؛ بازگشت آمریکا به دوران دموکراسی یا جنگ‌های نیابتی!/ آیا داعشی دیگر در منطقه ظهور خواهد کرد؟ واعظی به بی‌تدبیری دولت در مدیریت ارز اعتراف کرده است/ دستکاری ارز تولید را زمین زد آخرین وضعیت فازهای 2 و 3 نیروگاه اتمی بوشهر/ هنوز از آلمانی‌ها بابت نیروگاه بوشهر طلب مالی داریم چه کسی دلار را ۳۰ هزار تومان کرد!؟ علی لاریجانی مدل ۱۴۰۰ اصولگراست یا اصلاح‌طلب؟ وقتی بازیکن برای باشگاه تعیین تکلیف می‌کند/ فاجعه‌ای که فوتبال را به سوی «نابودی» می‌برد ترکان: روحانی کمی رفتارهای اعلی‌حضرتی دارد چشم انتظاری ۴۸ میلیون نفر برای تعیین دستمزد ۱۴۰۰ کارگران/ چرا دولت تعلل می‌کند؟
یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۵
کد خبر: 82263
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵
مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه روح الله:

۱۵۰ مقاله تخصصی و علمی در خصوص سیره و اندیشه امام خمینی(ره) به چاپ رسید

مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه روح الله گفت:طی فراخوان هایی داده شد و همایش هایی که برگزار شد ۱۵۰ مقاله تخصصی و علمی در خصوص سیره و اندیشه امام خمینی(ره) در استان به چاپ رسیده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید جواد محمدی مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه روح الله استان مرکزی در نشست ستاد کشوری گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس سپاه با حضور کنفرانسی سردار حاج علی فضلی جانشین معاون هماهنگ کننده کل سپاه پاسداران برگزار شد گفت: امروز یکی از وظیفه ها و رسالت های مهمی که در قبال فرهنگ دفاع مقدس داریم روایت و تبیین صحیح و جلوگیری از تحریف این فرهنگ ارزشمند است که باید به درستی به آن توجه شود.

وی افزود: خوشبختانه در سالجاری با توجه به چهلمین سالگرد دفاع مقدس اقدامات و فعالیت های خوبی در حوزه دفاع مقدس انجام شد که قابل تقدیر است و دستگاه های زیادی هم در طی این ایام مشارکت داشتند.

مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه روح الله اظهار کرد: مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه روح الله استان مرکزی از شش سال گذشته اقدامات زیرساختی زیادی در راستای تبیین فرهنگ دفاع مقدس، نقش استان مرکزی در آن مقطع، پرداختن تخصصی به شهدا، رزمندگان، جانبازان و ایثارگران داشته که خوشبختانه امروز نتیجه این اقدامات به وضوح مشخص و قابل بهره برداری است.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه استان مرکزی زادگاه حضرت امام خمینی(ره) است لذا از سال های گذشته دغدغه تبیین نقش امام در انقلاب و دفاع مقدس وجود داشته که در این راستا ۱۲ عنوان کتاب با محتوای نقش امام(ره) در دفاع مقدس تهیه و به چاپ رسیده که تهیه کتاب و محتوا در این خصوص با قوت ادامه دارد.

محمدی افزود: در همین راستا طی فراخوان هایی که داده شد و همایش هایی که برگزار شد ۱۵۰ مقاله تخصصی و علمی در خصوص سیره و اندیشه امام خمینی(ره) به چاپ رسید و هم اکنون نیز ارائه مقالات انجام می شود.

وی با بیان اینکه اقداماتی که در راستای گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در سپاه انجام شده در بخش های مختلفی همچون خدمت رسانی و محرومیت زدایی، اقدامات محتوایی و تولیدات هنری، اقدامات فضای مجازی، مراسمات و مناسبت ها، ادبی و انتشاراتی و مبارزه با ویروس کرونا هستند،گفت: در قالب ۲۵ کمیته و ۱۶ کارگروه تخصصی در سطح استان انجام شدند.

مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه روح الله افزود: تولید ۱۵ فوتورمان، ۱۴ مستند از سوژه های نقش استان در دفاع مقدس، ۳۰ عنوان برنامه تلویزیونی، ۱۸ عنوان برنامه رادیویی، ساخت ۱۰ مستند از زندگینامه شهدای استان از جمله اقدامات هنری در راستای چهل سالگی دفاع مقدس است.

وی بیان کرد: با توجه به تشکیل قرارگاه حضرت روح الله در استان اقدامات محتوایی در خصوص حضرت امام(ره) و کربلایی کاظم ساروقی که از افتخارات استان هستند اردوهایی تحت عنوان هفت اقلیم و شهید ایزدپناه در نظر گرفته شده بود که در ایام کرونا متوقف شده بودند اما به تازگی از سرگیری شدند.

محمدی با بیان اینکه یکی از اقداماتی که مورد تقدیر مسئولین کشوری ستاد چهل سالگی هم قرار گرفت تجلیل از پیشکسوتان و رزمندگان دفاع مقدس بود، گفت: بیش از ۷ هزار ۵۰۰ رزمنده تاکنون تجلیل شده اند و تا پایان سال تجلیل از ۲۰ هزار رزمنده انجام خواهد شد که ادارات و دستگاه های دیگر در این راستا مشارکت داشتند.

وی افزود: در راستای گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس بیش از ۳۵۰ عنوان برنامه در سطح استان به همت مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه و مشارکت دستگاه های اداری و دولتی انجام شده که این برنامه ها تا پایان سال نیز ادامه خواهند داشت.

مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه روح الله خاطر نشان کرد: خوشبختانه اقدامات استان مرکزی مورد تقدیر سردار حاج علی فضلی و مسئولین ستاد چهل سالگی در سپاه قرار گرفت که از فعالیت های سپاه روح الله در خصوص چاپ و نشر کتب مربوط به امام خمینی(ره) و دفاع مقدس و فعالیت هایی که در حوزه تبیین شخصیت و سیره کربلایی کاظم ساروقی انجام شده تقدیر کردند.

انتهای پیام/ 

captcha