تولید مستند و محتوای راهیان نور مجازی صدور مجوز افزایش سرمایه «آذرآب» از محل تجدید ارزیابی/ چرا سهامداران عمده برای تزریق نقدینگی مقاومت می کنند؟ اردوهای راهیان نور بستری تأثیرگذار برای تربیت نسل جوان است راه‌اندازی مراکز مشاوره تخصصی حوزه‌های علمیه در راستای گره‌گشای از مشکلات مردم سرما در راه است/ وزش شدید باد در استان مرکزی مصاحبه مردمی| نگرانی خانواده ها از رها بودن فضای مجازی تذکر ۱۵ نماینده به وزرای «صمت» و کشاورزی درباره قیمت میوه/ ورود مجلس به موضوع گرانی‌ها زن کلاهبردار در اراک دستگیر شد/اعتراف به 3 میلیارد ریال کلاهبرداری تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «عصر‌های کریسکان» طارمی در ترکیب ثابت پورتو مقابل یوونتوس
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
کد خبر: 82205
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی خبر داد

افزایش 73 درصدی صادرات مرغ منجمد از استان مرکزی

مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: از ابتدای امسال تا کنون سه هزار و ۳۰۰ تن گوشت مرغ منجمد با نظارت این اداره کل به خارج از کشور صادر شده که نسبت به مدت مشابه پارسال ۷۳ درصد افزایش یافته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ محسن شانقی مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی  با اشاره به اینکه صادرات محصولات و فرآورده‌های دامی مختلف از استان امسال افزایش چشمگیری داشته است گفت: از ابتدای امسال تا کنون سه هزار و ۳۰۰ تن گوشت مرغ منجمد با نظارت این اداره کل به خارج از کشور صادر شده که نسبت به مدت مشابه پارسال ۷۳ درصد افزایش یافته است.

شانقی اظهار کرد: همچنین امسال ۱۶۰ تن آلایش مرغی هم در قالب هشت محموله به خارج از کشور صادر شد که دو برابر صادرات مدت مشابه پارسال است.

وی همچنین از صادرات ۳۱۷ تن پا و پنجه مرغ، ۵۷۶ هزار قطعه تخم مرغ نطفه دار، ۲۳ تن خمیر مرغ منجمد ۲۳۰ تن خوراک دام و ۱۵ تن عسل در سال جاری هم خبر داد و افزود: میزان صادرات این محصولات هم نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش یافته‌ است.

مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی خاطرنشان کرد: صادرات ماهیان زینتی هم با رشد هفت برابری نسبت به سال قبل به یک میلیون و ۴۳ هزار قطعه رسیده است.

انتهای پیام/

captcha