قیمت لبنیات از اول سال ۵۴۵ بار تغییر کرد! چسب زخم ۳۰۳ میلیاردی / ۸۵ درصد تجهیزات پزشکی ایران وارداتی است مطالبه کارگران شرکت «لاستیک پارس ساوه» افزایش حقوق و حل مشکل صندوق پس انداز است اخذ اثر انگشت با استامپ در انتخابات ۱۴۰۰ حذف شد/برگزاری الکترونیکی انتخابات در ۸کلانشهر +جزئیات انبار موشک‌های فوق سری «3000» سوریه چگونه لو رفت؟ آمار مبتلایان به کرونای جهش‌یافته در استان مرکزی به ۱۱ مورد رسید سوت آغاز نیم فصل دوم لیگ برتر امروز به صدا در می‌آید داشتن روحیه جهادی برای پیگیری مشکلات مردم باید اولویت مهم مسئولین باشد عملیات غافلگیر‌کننده حشدالشعبی و ارتش برای بستن پرونده داعش در دیالی +تصاویر صندلی لرزان شهرداری اراک و 9 تغییر مدیریتی در یک ماه از سوی سرپرست!
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹
کد خبر: 82170
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹

پلمب 2 واحد صنفي متخلف در کمیجان

در اجرای طرح نظارت بر اماکن عمومی در شهرستان کمیجان، 2 واحد صنفي متخلف شناسایی و پلمب شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ" سعید فراهانی" فرمانده انتظامي شهرستان کمیجان بیان داشت: در ادامه روند نظارت بر عملکرد اصناف، هفته گذشته طرح نظارت بر واحد های صنفی با محوريت مبارزه با مظاهر علني جرم در سطح شهرستان کمیجان آغاز شد.

وي افزود: ماموران اداره نظارت بر اماكن عمومي پليس شهرستان با همراهي نماينده اداره اصناف از واحدهاي صنفي سطح این شهرستان به صورت محسوس و نامحسوس بازديد و 2 واحد صنفي متخلف را به علت نداشتن مجوز و پروانه كسب و عدم رعايت قوانين و مقررات صنفي با هماهنگی مقام قضائی پلمب كردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کمیجان در پایان ضمن قدرداني از مشارکت و همکاري خوب مردمي با پليس با تاكيد بر اينکه اين گونه طرح ها و برخورد با واحدهاي صنفي متخلف استمرار داشته از عموم مردم خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعاليت غير مجاز توسط افراد متخلف موارد را از طريق پل ارتباطي 110 به پلیس اطلاع دهند‌.

انتهای پیام/

captcha