تولید مستند و محتوای راهیان نور مجازی صدور مجوز افزایش سرمایه «آذرآب» از محل تجدید ارزیابی/ چرا سهامداران عمده برای تزریق نقدینگی مقاومت می کنند؟ اردوهای راهیان نور بستری تأثیرگذار برای تربیت نسل جوان است راه‌اندازی مراکز مشاوره تخصصی حوزه‌های علمیه در راستای گره‌گشای از مشکلات مردم سرما در راه است/ وزش شدید باد در استان مرکزی مصاحبه مردمی| نگرانی خانواده ها از رها بودن فضای مجازی تذکر ۱۵ نماینده به وزرای «صمت» و کشاورزی درباره قیمت میوه/ ورود مجلس به موضوع گرانی‌ها زن کلاهبردار در اراک دستگیر شد/اعتراف به 3 میلیارد ریال کلاهبرداری تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «عصر‌های کریسکان» طارمی در ترکیب ثابت پورتو مقابل یوونتوس
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹
کد خبر: 82166
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۳
عضو شوراي اسلامي كلانشهر اراك در گفتگو با دیارآفتاب مطرح کرد

عدم شورا باوری و شخص محور بودن مهمترین دلیل استیضاح شهردار اراک/شفیعی مسائل شهر را با برخی اعضای شورا هماهنگ می کند و مابقی را قبول ندارد

محصولی عضو شوراي اسلامي كلانشهر اراك گفت: عدم شورا باوری و شخص محور بودن مهمترین دلیل استیضاح شهردار اراک است چراکه متأسفانه این روحیه از ابتدای فعالیت شهردار وجود داشته.

علي جعفر محصولي عضو شوراي اسلامي كلانشهر اراك در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به کلید خوردن استیضاح شهردار اراک گفت: یکی از مهمترین دلایل استیضاح شهردار اراک عدم حضور در جلسه برای پاسخگویی به آخرین وضعیت مدیریت شهری است که متأسفانه علیرغم دعوت از شهردار و ارسال نامه کتبی در صحن علنی شورا حضور نیافتند و به همین دلیل درخواست استیضاح داده شده است.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا در ماه‌های پایانی این دوره از شورای شهر استیضاح شهردار اراک می‌تواند اثرگذار باشد یا خیر،افزود: خیلی تلاش کردیم استیضاح شهردار اراک انجام نشود اما متأسفانه به دلیل عدم همکاری و لجبازی شهردار استیضاح رقم خورد وگرنه شورا هم‌چنین نظری داشت.

عضو شوراي اسلامي كلانشهر اراك با اشاره به مهمترین دلیل استیضاح شهردار اراک بیان کرد: عدم شورا باوری شهردار اراک و شخص محور بودنش مهمترین دلیل استیضاح است چراکه متأسفانه این روحیه از ابتدای فعالیت ایشان وجود داشت.

وی افزود: متأسفانه شهردار اراک با دو یا سه نفر از اعضای شورای شهر مسائل شهری را هماهنگ می کند و مابقی اعضای شورا را قبول ندارد و رفتار شهردار موجب ایجاد نفاق و تفرقه شد و این رفتار قابل قبول نیست.

محصولی با بیان اینکه هم اکنون ۸ نفر از اعضای شورای شهر موافق استیضاح شهردار اراک هستند، گفت: زمان دقیق استیضاح هنوز مشخص نیست و تاکنون رئیس شورای شهر در این خصوص همکاری نکرده اند و موضوع هنوز نه ابلاغ شده و نه در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه رئیس شورای شهر مخالف استیضاح شهردار اراک است خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه مخالف است استیضاح در دستور کار قرار نمی گیرد و به نوعی این مسئله تخلف محسوب می شود چراکه ایشان باید خواسته ۸ نفر از اعضای شورای شهر را در دستور کار می گذاشت.

انتهای پیام/

captcha