همتی: نرخ ارز باید توسط سازوکار بازار تعیین شود / انتظار حرکت در مسیر اصلاح قیمت تردید جدی دولت در حمایت از هپکو / چرا مصوبه هیات وزیران در خصوص تهاتر بدهی هپکو منتشر نشده؟ عصر «بایدن»؛ بازگشت آمریکا به دوران دموکراسی یا جنگ‌های نیابتی!/ آیا داعشی دیگر در منطقه ظهور خواهد کرد؟ واعظی به بی‌تدبیری دولت در مدیریت ارز اعتراف کرده است/ دستکاری ارز تولید را زمین زد آخرین وضعیت فازهای 2 و 3 نیروگاه اتمی بوشهر/ هنوز از آلمانی‌ها بابت نیروگاه بوشهر طلب مالی داریم چه کسی دلار را ۳۰ هزار تومان کرد!؟ علی لاریجانی مدل ۱۴۰۰ اصولگراست یا اصلاح‌طلب؟ وقتی بازیکن برای باشگاه تعیین تکلیف می‌کند/ فاجعه‌ای که فوتبال را به سوی «نابودی» می‌برد ترکان: روحانی کمی رفتارهای اعلی‌حضرتی دارد چشم انتظاری ۴۸ میلیون نفر برای تعیین دستمزد ۱۴۰۰ کارگران/ چرا دولت تعلل می‌کند؟
یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۲
کد خبر: 82165
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۶

ستارگان اراک خاموش شد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: تنها سالن اجرای صحنه ای شهر اراک با اخطار کتبی سازمان آتش نشانی تعطیل شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام و المسلمین عباس دانشی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی از تعطیلی مجتمع فرهنگی هنری ستارگان اراک با اخطار کتبی سازمان آتش نشانی خبر داد.

وی گفت : سازمان آتش نشانی اراک طی نامه‌ای مجتمع فرهنگی ستارگان اراک را ناایمن تشخیص داده و  اعلام نموده برگزاری هرگونه برنامه در این مجتمع از نظر این سازمان تا رفع مشکلات و نصب تجهیزات مطمئن ممنوع می باشد.

دانشی اظهار کرد: با این اخطار رسمی سازمان آتش نشانی اراک مجتمع فرهنگی ستارگان که طی سالهای اخیر خدمات فرهنگی و هنری متنوعی را به شهروندان ارائه نموده غیر قابل بهره برداری خواهد شد.

وی افزود: برآوردهای اولیه برای رفع مشکلات و تهیه نصب تجهیزات ایمنی استاندارد مورد نظر سازمان سازمان آتش نشانی بالغ بر یک و نیم میلیارد تومان می باشد که تامین آن به سادگی و بدون پیگیری و مساعدت مسئولین تصمیم‌گیر استان امکان پذیر نمی باشد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی تاکید کرد : در دوران پسا کرونا و ضرورت توجه ویژه به برنامه های فرهنگی هنری و نشاط اجتماعی خارج شدن مجتمع فرهنگی ستارگان از ارائه خدمات به شهروندان خسارتی عظیم و مشکلی جدی است که فعالان و موسسات فرهنگی هنری نیز تحت تأثیر آن قرار خواهند گرفت.

وی در پایان گفت: انتظار می‌رود مسئولین تصمیم‌گیر استان اعم از استاندار، فرماندار اراک، سازمان برنامه و بودجه استان ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر مسئولین و سازمان های ذیربط تدابیر لازم را در این خصوص اتخاذ کنند.

انتهای پیام/

captcha